Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled. Nem akarok eldobni másfél évet?!

Figyelt kérdés

Barátom van másfél éve. A kapcsolat elején semmi udvarlás, csak fejest ugrottunk :) Az első komoly kapcsolata vagyok, a srác maga a tökély, megértő, kedves, türelmes... És szeret engem. Nemrég beszélgettünk, hogy szerinte magasabb szintre léptünk, mert mi már nem szerelemből szeretjük egymást, hanem szeretjük egymást, és ez sokkal nagyobb kötődés, mint a szerelem. Ezzel teljesen egyet is értek, mert szeretem őt, vágyom rá, hiányzik, akarom, kívánom, élvezem minden percét amit vele tölthetek el.


Mindez körülbelül egy hónapja megváltozott.


Megismerkedtem egy fiúval. Először csak beszélgettünk, és elkezdtem vonzódni hozzá, és ő nem tudja hogy van barátom. Udvarol, kedveskedik, bókol... Találkoztunk, és meg akart csókolni, de elfordítottam a fejem, mire kérdezte, hogy mi a baj? mondtam hogy ezt most ne, még korai... Ennyiben maradtunk, beszélgettünk tovább :)


Nem tudom mi zajlik most le bennem... Ez talán csak egy hullámvölgy, hogy vacillálok, hogy talán nem szeretem? Ő szeret engem... Mindennél jobban, és ezt látom is rajta. Talán olyan szinten szeretem, hogy sosem akarnék neki rosszat. Nem akarom hogy szomorú legyen, hogy sírjon. Hogy eltemesse mindazt amin keresztül mentünk... Rengeteg mindent köszönhetek neki... Még most is küszködök a sírással ahogy ezeket a sorokat írom. Csak vele tudom elképzelni az életem, csak neki tudnék az oltárnál igent mondani, csak az Ő kezét fognám a kórházban... Csak Vele öregednék meg :)


Mi van most velem? Mi történik? Már nem szeretem úgy mint az elején? Mit tegyek, mondjam el neki? Beszéljük meg? Mit lehet tenni hogy felszítsuk a tüzet?

L


2014. jan. 2. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóval pasiztál, miközben párkapcsolatban élsz.
2014. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
eléggé nem szép, amit csinálsz.........
2014. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam arra választ, hogy ezt a kapcsolatot meg lehet-e még menteni. Szerethetem-e újra a páromat. Az előző válaszolók tanácsait megfogadtam, megszakítottam a kapcsolatot azzal a fiúval.
2014. jan. 2. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy szemétség volt ez a pároddal szemben.De nem értem,ha ennyire szereted,másfél éve együtt vagytok és minden tökéletes úgymond, akkor miért kellet más fiúval találkoznod.Mert barátod nem udvarolt és ez hiányzik,de nem hiszem,másfél év után.Mi a baj a barátoddal,hogy ezt csináltad?! Csak úgy nem lehet..Meguntad??? Szerintem nagy hülyeség lenne eldobnod a párod ezért a fiúért,bármennyire is kedves,aranyos stb.És azt se értem,hogy miért nem mondtad a srácnak,hogy van valakid?! Tényleg nem értelek,nem akarlak megbántani:) de nagyon nem.. DE mindenképp meg kéne ezt beszélned a barátoddal,ha már tudod mit akarsz. Egy talán miatt nem ronthatsz el mindent. Nem mondom hogy megfogja érteni miért szúrtál ki vele ennyire, de másfél év mégis másfél év,meg kell beszélnetek.
2014. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én sem tudok a kérdéseimre választ adni. Főleg arra nem, hogy miért? Ő is kérdezte, hogy meguntam-e... De nem hiszem, csak minden olyan furcsa... Nem kívánom hogy megcsókoljon, hozzámérjen, a szex maga jó, de mintha "fejben" mással lennék...

Szerethetem úgy, mint az elején? Mi változott meg?

2014. jan. 2. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Te tudod szereted e még úgy, ne tőlem/tőlünk kérdezd.Nem tudom mit mondjak, nagy hülyeség volt az tény. DE NEM szereted ha hozzád ér,megcsókol???? Végképp nem tudom
2014. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van velem, ez csak egy fellángolás, kicsapongás, egy hullámvölgy, nem???
2014. jan. 2. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:

a legjobb barátnőm pont ezen ment keresztül. valamit nagyon jól csináltak,mert minden rendbe jött, most jobban szeretik egymást mint valaha. valami megváltozott, talán azzal, hogy a barátnőm elmondta a fiúnak a másik srácot, őszinte volt-mondjuk ő csókolózott is a másik fiúval, így jött rá arra, hogy valójában a barátját akarja-...


szóval igen, meg lehet oldani, lehet még jövőtök, persze nem tudhatom a választ, mivel nem ismerlek titeket.

2014. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!