Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kb másfél hónapja ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb másfél hónapja ismerkedek egy sráccal, de nem akarok vele többet találkozni. Szerintetek mindenképpen élőben mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kb másfél hónapja megismertem egy 28 éves srácot Tinderről. Én 21 vagyok. Az első randin nagyon nagyon szuperül éreztem magam, amikor beszélgettünk úgy tűnt, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. De aztán fokozatosan egyre kevesebbet beszélgettünk a randikon, olyan távolinak tűnt, mintha gondolatban nem ott lenne, szóval úgy láttam, hogy mégsem akar olyan nagyon megismerni és csökken a lelkesedése. A harmadik-negyedik randitól kezdve egyre unalmasabbak lettek a randik, mindig csak magához hívott fel filmet nézni, nem akart sehová se menni, pedig én nem feküdtem le vele 3-4 hétig. Gondoltam, biztos csak lusta. De nekem ez fura kevesebb, mint másfél hónap után. Ilyenkor sokkal érdeklődőbbek és gavallérabbak szoktak lenni a férfiak.

Az utolsó két alkalommal volt szex. Na, olyankor még annyira sem akart beszélgetni és szinte abszolút nem érdeklődött felőlem. Szex után 15 perccel már meg is akart tőlem szabadulni. Egyértelműen nem érdeklem, csak szexet akar. Nőnapon se köszöntött fel...

Én az utolsó találkozásunkkor eldöntöttem, hogy nem akarok tőle már az égvilágon semmit. Nem is írtam neki. Aztán ma rám írt több nap után, hogy átmehetnék ma este, ha nincs más dolgom...

Az a kérdésem, hogy ezek után szerintetek gáz lenne, ha nem élőben mondanám meg neki, hogy ne találkozzunk többet, hanem csak simán megírnám neki? Elvégre ő sem úgy tekint erre a dologra, mint egy kapcsolatra... Ti hogy látjátok?


2019. márc. 13. 16:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

Még egy kérdés! Mi visz rá arra, hogy lefeküdj egy ilyen alakkal? Most vagy én élek másik bolygón, de nekem soha az életbe nem volt olyan lány, aki ismerkedés és udvarlás nélkül lefeküdt volna velem. Nálunk mindig volt közös frekvencia, az idő repült, az meg hogy unalom? Gőzöm sincs mit jelent. Nekem lett volna égő, ha csak döglök az ágyon, ásítozom, aztán benyögöm hogy dugjunk már. Jéééézusom.

Én házas vagyok, de minden nap azon vagyok, hogy több legyek, hogy ha rám néz a feleségem, a lányom, ne egy unalmas, buta, egyhangú prolit lássanak. Hál' Istennek ilyet sosem éreztem.


Szóval nekem a kérdésben vázolt élet "kínai". Hogy a francba tudtok ti nők ilyen utolsó senkikkel összejönni???

2019. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

"Aztán ma rám írt több nap után, hogy átmehetnék ma este, ha nincs más dolgom..."


Ahha, gondolom a szex az jöhet neki. Ilyen görény nem érdemli meg a tisztességes bánásmódot, dobj neki egy üzenetet ha csak szexelni akar arra vannak fizetős lányok, te komoly kapcsolatot akarsz, sorry.

2019. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Úgy hogy néha az orrunkig sem látunk és nagyon szeretnénk hinni abban, hogy idővel talán jobb lesz, stb... Bár visszatekintve már én is elég hülyeségnek tartom. Szerencsére nem viselt meg különösebben, úgy könyvelem el, hogy ebből is tanultam.

Az én sztorimhoz mellesleg még hozzátartozik az is, hogy a srác amerikai, csak itt él, és én úgy gondoltam, hogy talán ez valamilyen kulturális különbség lehet...

2019. márc. 13. 17:14
 14/22 Rockarc ***** válasza:
65%

Boven sok mar az is, ha megirod neki. Nem kell bo lere ereszteni, es utana mar valaszolni sem.


42F

2019. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az alapvető dolog pl a nőnapi köszöntő azért illene így az ismerkedési szakasz elején. Az nem számít ki honnan származik, az érzések minden országban ugyanúgy működnek! Szóval ezzel ne magyarázd a helyzetet.

Egyértelmű hogy csak szexre kellesz, de te döntesz mit szeretnél.

2019. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ez a világ beteg. Én nem vagyok frusztrált, egyetelen okom sincs rá hogy az legyek. Nem is hiszem hogy egy generációt képeznénk. Én 18 éve élek boldog házasságban, azt viszont nem tagadom, voltak hullámvölgyek. A koromhoz képest jól nézek ki, megvan mindenem. Én is átmentem már az élet darálóján, ezért mondom azt, hogy a személyes találkozó edzi a jellemet.


Mit csinálsz legközelebb? Mert azt tudod, hogy amit most csinálsz, ez lesz a minta. A mai emberekkel az is probléma, hogy lezárni sem tudnak semmit. Hidd el, tudom miről beszélek. Nincs időd? Ugyan már.

Egy személyes szakításból lehet hogy mindkét fél tanul.

Szerinted miért ilyenek az emberek? Vagy miért rosszabbak a generációk? Mert szépen lassan minden eltolódik az önzőség irányába. A fiúcskád önző volt? Naná! Te az vagy? Nem is kérdés!


Mit vársz a legközelebbi fiúdtól? 10 pontos külső, 1 nap után szex sorozat orgazmusokkal, program hegyek, te legyél a középpontba nála. Oké, értem. Ebből mennyit engedsz? Vagy inkább azt kérdezem, miből gondolod hogy ez neked jár?


Egy valami van, és ezt úgysem tudjátok megcáfolni: a legfelszabadítóbb dolog az életben az őszinteség. Akkor leszel őszinte magadhoz, ha ezt a kapcsolatot emberi módon lezárod. Hidd el, ha tükörbe nézel, büszke leszel magadra.


Az meg hogy nem írsz neki, leszrod, azzal pontosan ugyanolyan szintre süllyeszted magad mint a céltalan barátod.

2019. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, sikerült meghoznom a döntést. :)


Utolsó, te meg menj már innen, kérlek. :D Te valamit itt nagyon nem értesz. Itt pont, hogy szó sincs semmilyen kapcsolatról, nem volt ő a "fiúcskám"...

Az nem jut eszedbe, hogy neki pont semennyi kedve nem lenne ahhoz, hogy velem találkozzon olyan célból, aminek nem a szexhez van köze? Szerintem csak beégetném magam és ő is úgy látna, hogy fölöslegesen húzom az idejét, mert pont tesz arra, hogy találkozok-e még vele, és ha nem, akkor miért nem. Szerintem tökéletesen meglenne az én elbocsájtó szép üzenetem nélkül is.

Eddig mindig élőben szakítottam, de ezzel ellentétben azok rendes kapcsolatok voltak.

A generációkat meg fölösleges itt emlegetni, nézd csak meg, mit javasolt a 42 éves úr pár válasszal feljebb. Pedig ő sem az én generációm.

2019. márc. 13. 17:32
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem vagytok együtt, nem szakítasz vele. Nem kívánsz a szexjátékszere lenni és ennyi. Nyugodtan írd meg neki, tök fölöslegesen erre több energiát fordítani.
2019. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom korrektnek általában a nem személyes szakítást, de ebben az esetben simán mehet, hiszen csak szexre használ, ez így nem kapcsolat.
2019. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, naiv voltam, magamból indultam ki. Azt hittem ha lefekszek valakivel az rendes kapcsolat. Én kérek elnézést.
2019. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!