Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ugye nem jó ha néha keresem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem jó ha néha keresem? Magammal cseszek ki?

Figyelt kérdés
Bonyolult történet, 2 hónapja szakítottunk. Neki azóta új kapcsolata van, elég komoly mert már bemutatta a szüleinek. Tőle tudom hogy már a kapcsolatunk alatt is vonzódott hozzá. Teljesen más a lány mint én, sejtem hogy mi foghatta meg benne, az ami bennem nincs meg. Viszont nekem ő őrülten hiányzik. Nem tudom magam sem eldönteni hogy szerelmes vagyok e belé még, vagy a megszokás köt még hozzá, 4 évet voltunk együtt. Annyira szeretném ha még valamilyen formában az életem része lenne, akár barátként. Érdekel mi van vele, hogy menjek a dolgai. Ő is mondta, többször, hogy szeretne velem beszélgetni a jövőben,mint barát, de nem akarja hogy véletlenül az érezzem lehet még köztünk valami és megint csalódnom kelljen. Sokszor gondolok rá, furcsa hogy nem része már a mindennapjaimnak. Rossz döntés ugye ha néha ráírok hogy mi újság vele? Hogy "kielégítsem" a vágyam hogy tudom mi újság vele, hogy mennek a dolgai. Ő szakított, utána hetekig mégis sokáig keresett, mert ő is ezt érezte, hogy tudnia kell mi van velem. Mit tegyek? Napok óta harcolok hogy írjak neki. Nem tudom hogy engedjem el, egyik percben azt érzem hogy szeretem, másikban pedig csak mint barátként. Úgy érzem hogy ha minden kapcsolatot megszakítunk akkor el fog engem felejteni, és nagyon fájdalmas ez a tudat.
2019. márc. 21. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb túl lennél rajta, ha nem írnál neki. Semmi értelme írnod neki már.

Tényleg csak magaddal szúrsz ki, hiszen nem tud gyógyulni a lelked. Tudom, hogy szívás. De légy erős és ne írj neki többet.

2019. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Úgyse bírod ki, hogy ne keresd, mert szerelmes vagy belé, és egészen addig az is leszel, amíg nem találsz egy nála jobban kinéző pasit.
2019. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is így a helyes, de iszonyatosan nehéz megállni. Soha nem éltem még át hasonlót, lehetséges hogy később tudunk még úgy beszélni hogy nem kavar fel egyikünket sem? Én elfogadom, vagyis azon vagyok hogy elfogadjam hogy továbblépett, én sem szeretnék úgy kapcsolatban lenni vele, párkapcsolatban hogy ő másra gondol, de kínoz a tudat hogy lehet többé nem lesz része az életemnek, semmilyen formában. Annyira jó ember, annyi közös van bennünk, annyira szerettem vele tölteni az időt, és most nem a romantikus részére gondoltam feltétlenül, hanem programokra járni, szabadidőt eltolteni, vagy csak simán beszélgetni. De tudom, majd az idő eldönti.
2019. márc. 21. 07:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Kettes, lehet, bár a lényeg most nem a külsőségeken van. Nyilván fontos, de nem a kinézete hiányzik hanem maga a személye.
2019. márc. 21. 07:43
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Hagynod kell az egészet lecsillapodni. Talán beletelik évekbe is. És aztán esetleg tudtok beszélni. De személyes találkozot is csak hármasban vagy négyesben javaslok. (Ő a párjával vagy te az újdonsült pároddal és ők ketten) Mert úgy sokkal kisebb az esélye annak, hogy tönkreteszed a kapcsolatot. És az egésznek baráti jellege lenne. De először mindenképp hagyd leülni a dolgot. Merengj egy kicsit, dolgozd fel...
2019. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, hogy nem szeretnék közéjük állni, nem akarok neki rosszat. Biztos hogy a lánynak is rosszul eshet ha én még képben vagyok. Annyira nehéz tőle elszakadni, de minden erőmmel ezen leszek. Értem mire mondod, hogy hármasban négyesben, de ezt annyira nem látom magam előtt. Akkor nem szentelhetném a figyelmem csak rá, és őszintén, jelenleg nem akarom megismerni az új barátnőjét. Nem vele szeretnék beszélgetni, de hát ez logikus is. Nehéz helyzet nagyon, de megprobalok úrrá lenni magamon és nem keresni őt.
2019. márc. 21. 07:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy hónapokkal később én is máshogy fogom látni a dolgokat. Mert hát őszinte leszek, ő akart szakítani, én meg félig belehaltam. Ha rajtam múlt volna, mi még együtt lennénk.
2019. márc. 21. 08:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb lépés hermetikusan elzárkózni minden lehetséges információ elől ami róla szól. Később, talán évek, múlva kevésbé kavar majd fel.
2019. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne foglalkoznod vele egy darabig, minimum pár hónapig. Annyira, hogy semilyen kapcsolatot se tarts fent vele lehetőleg.Tudom,mennyire nehéz, meg milyen pokoli érzés, de így tényleg csak magadat szívatod. Ezt az energiát, amit rá pazarolsz, fordíthatnád arra is mondjok, hogy változtass a külsődön, vagy megemészd a múltat. Nem a szobában agyalva persze, mert annál rosszabb nincs.
2019. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!