Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mitol lehet? Ez tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitol lehet? Ez tenyleg ilyen egyszeru lesz vagy csak elakarom magammal hitetni hogy jobb igy nekem?

Figyelt kérdés
Baratnom szakitott velem 3 honapja,azonban megtudtam higy mar 2 hete az exevel talalkozik es osszefognak jonni,mert felhivott es elmondta,hogy eleg valoszinu.Teljesen kivoltam es most se vagyok meg valami jol.De megertem a donteset,hogy szakitott,csak azt nem hogy igy mar ujra az exevel van...Viszont erzem hogy kezdek jobban lenni,vegre elkezdtem rendesen enni,nem almodok vele stb.Nyilvan faj,de nem szeretnek ezen attogni,elment,massal van ez van.Es nem tudom azt hovatenni,hogy par napja meg teljesen kikeszultem ez miatt,mostmar meg erzem hogy valami jobb..Ez lehetseges,hogy ilyen hamar tullepjek? Vagy meg csak beszeretnem magamnak meselni?
2018. márc. 18. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ido majd megmondja.

Sokszor volt velem is olyan, hogy azt ereztem, hogy hibde jol vagyok, total nem erdekel mar. Aztan 2 het mulva jott a beismeres, hogy nagyon nem vagyok meg tul rajta. Igy ment vagy 1 evig.

Es most vagyok ugy, hogy mar tudom, hogy tul vagyok rajta.

2018. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, úgyis szét fognak menni.
2018. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora szánalom már ez a csaj, hogy felhív elújságolni, hogy össze fog jönni az exével :D Szerintem én egyszerűen csak kiröhögtem volna olyan gyenge játszmázás. Ilyen ember után nem is éri meg bánkódni
2018. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3:Pontosabban ugy volt,hogy megtudtam hogy egymasnal vannak es irtam neki egy uzentet amibe igy elkezdtem osztani,fejehez vagtam mindent(amit megbantam,mert kar volt ezzel foglalkoznom,de hat kesobb mar konnyu ezt mondani)es akkor felhivott telefonon es en kerdeztem ra hogy mi van veletek es akkor o igy mondta ezt hogy majd lehet osszejonnek
2018. márc. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!