Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan tettétek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy nem a megfelelő embernek adtátok oda a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy 2,5 éves kapcsolatom. Szégyellem magam, hogy egy olyan embernek adtam oda, akivel nem maradtam együtt és nem tudtunk közös jövőt tervezni, és családot alapítani. Időközben rájöttem, hogy csak hiteget, és kihasznál. Nagyon odavagyok még így is, hogy relatíve későn adtam oda magam. Nem tudom mit tegyek, mi lesz majd, hogy ezek után találok-e valakit magam mellé. Olyan értéktelennek érzem magam. 35/N

2019. márc. 22. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Jöjj rá, hogy az idő káprázata csak egy illúzió.
2019. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszöm a gyors választ 1. erre már rájöttem. Meg arra is, hogy a kapcsolatunk illúzió volt. A biológia meg az élet viszont nem az.
2019. márc. 22. 19:07
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon kevés ilyen jó értékrenddel bíró nő létezik manapság mint te.Más körülmények között én csakis ilyen nőt keresnék páromnak mint te vagy.
2019. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Tedd magadat túl ezen. Nekem teher volt ez annak idején,es bár alkalmiban vesztettem el,nem bánom .

A következővel talán több szerencséd lesz :)

2019. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Én se a legjobb embernek adtam a szüzességem, de ennek már 10 éve. Az én esetem eléggé komplex, részletekbe nem mennék bele, mert akkor regényt kéne írnom.

Lényeg annyi, hogy tanulopénznek jó volt, hogy kire ne pazaroljam az időm.


Ettől kevesebbért is ertektelennek hiszik magukat az emberek.

2019. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Mi ebben annyira drámai? Én ùgy tettem túl magam ezen, hogy beláttam azt, hogy ha más férfinak adtam volna, akkor sem biztos, hogy ō megfelelōbb lett volna. Lehet, hogy megbántad, de talán más férfi esetén is megbántad volna. Kár lenne úgy beállítani, hogy annyira szerencsétlen választás volt. Lehetett volna jobb, DE rosszabb is lehetett volna. Végülis úgy alakult, ahogy. A te esetedben kétlem, hogy annyira kihasznált volna olyan férfi, aki 2 és fél évig melletted volt. Ha te síránkozol, akkor mit szóljon az, aki alkalmi kapcsolatban vesztette el, vagy mindössze pár hónapot volt együtt a férfival, aki szex után lelépett. Rengetegen vannak nálad sokkal rosszabb helyzetbe, tehát szerintem te is túl teszed magad azon, hogy szexeltél és nem alapított családot veled a barátod. Ennél sokkal rosszabb storyk is vannak ám százával.
2019. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

#2

Ha rájöttél volna, akkor meg se fordult volna a fejedben ez a kérdés.

2019. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Úgy, hogy tudom, én is akartam.

Akkor már ex volt az illető, életem első és legnagyobb szerelme.

Szóval már exek voltunk, de úgy alakult, hogy együtt mentünk haza egy buli után (kamaszok voltunk)...

Egy pillanatig nem hitegetett, én szerelmes voltam, ő már nem. Megtörtént. Qrva jó volt (am sok olyat hallok, h a nőnek az első szex fáj, xar, stb..., hát én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, sőt...), qrvára akartam, és qrvára tudtam, hogy ennek nem lesz folytatása. A mai napig nem bánom.

2019. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Emiatt érzed magad értéktelennek? Mi okból gondolod, hogy nem találnál valakit magad mellé? Manapság legtöbb ember keresztül esik szakításon az élete során legalább egyszer, vagy többször is, akkor most ezért mindenki értéktelennek kéne érezze magát?
2019. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Valami vallásos, konzervatív környezetben nőttél fel? 35 éves vagy, ideje lenne már felülkerekedned az agymosáson, amit kaptál.

Már az a szóhasználat, hogy "odaadtad magad" is rengeteg pszichológiai problémát sugall.

2019. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!