Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan érzitek magatokat amikor látjátok, hogy az exeteknek "jobb" élete lett/véghez vitte (viszi) az álmát?

Figyelt kérdés

Exem most lesz 24 a nyáron és diplomázni fog, gyógyszerészeten tanul. Nagyon ritkán, sőt szinte soha nem találkozunk már, csak interneten és ahogy látom egész jó élete van. Véghez vitte amit akart, magánéletileg is boldog. Tudom, hogy az interneten csak a jó dolgok vannak, egy közös barátunk is mesélte milyen jól megy neki. Boldog és látható, hogy máshogy boldog mint nálam volt. Másfél évet voltunk együtt, akkor sem igazán voltunk sokat, mert az érettségi előtti évének a végén jöttünk össze, de nagyon szerettem. Akkor még többet tudtunk találkozni, ahogy elkerült az egyetemre úgy kb. majdnem egy évet "voltunk" még együtt, aztán mivel messze volt, sokat tanult szakítottunk. Megértettem a döntését, mert neki a tanulás volt a fontosabb és nekem is jobb volt ez így. Aztán összejött a mostani barátjával, akivel nagyon összhangban van (mi különböztünk "egy-két" dologban), a barátja állatorvosnak tanult. "Jó" látni a boldogságát, de rossz egyben, hogy velem nem lehet boldog, és irigy vagyok rá, valamint a barátjára, hogy ilyen lányt megkapott. Utána volt még néhány futókapcsolatom, de nem voltam olyan boldog mint akkor 4 évvel ezelőtt.

29 éves férfiként ez nagyon nagy picsogás, de egyszerűen nem tudom most sem elengedni. A baráti köröm is már házasodik, családot alapít, én meg ugyanott vagyok mint akkor... :/


2018. jan. 23. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az exemnek olyan meloja van, amit szeret, én utalom az enyémet. Nem zavar, örülök, hogy jó neki. Teszek azért, hogy változzon a helyzetem
2018. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Akkor picsogj 60éves korodig és száradj meg egyedül.

Tudjunk már tovább lépni!

2018. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel minden barátnőmet úgy megbecsültem, ahogy kevés srác képes, ezért szerencsére ez nem történt még meg. Én meg fejlődök. Fél éve, akivel nem jöttem össze, mert random koppintott és összejött egy drogos sráccal, az mára szétdrogozta magát, a srác meg kidobta és szenved. Én meg boldog vagyok és van más. Jól kell keverni a lapokat és nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2018. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tavaly januárban próbálkozott nálam az exem utoljára. Májusban volt az esküvője, augusztusban született meg a lánya :)

Neki menő munkahelye van egy irodában, néha utazgat is.


Legyen boldog, nem érdekel túlzottan..

2018. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd megkérdezem az exemet és leírom.
2018. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, hogy talált maga mellé mást, akivel, úgy néz ki, boldogok. Én szakítottam vele, és már akkor is reméltem, hogy nem fog sokáig szenvedni miattam és talál majd valakit, aki jobban illik hozzá. Nem értem meg azokat, akik kidobják a párjukat, aztán meg fel vannak háborodva, ha az illető talál magának jobbat. Végtelenül primitív hozzáállás.


29/N

2018. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt természetesen értem, Kérdező, hogy nálatok nem te szakítottál, hanem ő, és te szívesen folytattad volna azt a kapcsolatot. Ebben az esetben nyilván nehezebb túllépni rajta és örülni az ex boldogságának.


29/N

2018. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak az ex-férjem összeszedné magát és tudná élni normálisan az életét. Sajnálom őt,de mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. :-(
2018. jan. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!