Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha elhagysz valakit, szoktad-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagysz valakit, szoktad-e figyelni a facebookját, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem mert valószínűleg azért hagytam el mert nem érdekel. Amikor engem hagytak el (ilyen egyszer történt életemben) az más kérdés, akkor volt rá példa, hogy stalkerkedtem.
2019. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, kíváncsi vagyok rá hogy mi lesz vele, csak az életem része volt egy darabig.
2019. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyes, de törlöd is őket?
2019. márc. 23. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Akivel vége, azzal minden téren vége, olyan lesz számomra, mint bármelyik ismeretlen ember.
2019. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Amíg volt fiókom, le is tiltottam. Nem azért, mert én néztem volna, hanem ha végeztem, akkor végeztem.
2019. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Elég egysíkúnak kell lenni ahhoz, hogy valaki az életünk része volt, és utána, mintha lekapcsolták volna...

Ez leginkább az agynélküli bszógépekre jellemző, akiknek tökmindegy kivel vannak, csak legyen két lába, meg két keze.

2019. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
#6 igazad van, mennyivel jobb, ha pl. egy csalfa ßarházi ott van a listádon, aki melletted megbaxta a fél várost. Akár még lehettek barátok, nem? lol
2019. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ez úgy történt hogy megcsalt, elhagyott és még ő tiltott le. :)
2019. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
"Nálam ez úgy történt hogy megcsalt, elhagyott és még ő tiltott le." ez olyan tipikus. Még nekik áll feljebb..
2019. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Változó, volt, ahol fent maradtak ismerősnek FB-on, volt, ahol nem. Akkor is, maikor elhagytak, akkor is, amikor én szakítottam , egy ideig volt profilnézegetés. Ahol én szakítottam ott szerintem kb 1 hét után ez el is maradt, de volt egy nagy szerelmem, aki megcsalt, ott sokáig a rabja voltam az önsanyargatásnak. Hibáztam, hogy nem tiltottam le, tanultam belőle.
2019. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!