Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet elengedi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elengedi azt, aki a legjobb barátom is egyben?

Figyelt kérdés
11 évig voltunk együtt a barátommal, 26 évesek vagyunk. Ezalatt ő volt a legjobb barátom, mindent vele osztottam meg, mindent elmondtam neki, mindenhova együtt mentünk. Én mindent vele terveztem, ő szakított velem egyébként, és már végleges. Hogy lehet megszokni azt, hogy ne írjak le neki egyből mindent, ami történik velem? Hogy ne kérjem ki a véleményét mindenben? Egy ideig nem beszéltünk, aztán írtam neki, és megint elkezdtünk beszélni, mint a barátok. De aztán én újra többet szerettem volna, és persze ebből veszekedes lett, azóta nem beszélünk. Arra gondolok, hogy hiába szeretnék többet, elfogadom, hogy ő nem, és úgy legyünk barátok, mert úgy érzem, a legjobb barátomat nem szeretném elvesziteni. De félek, hogy akkor meg továbblépni nem tudok. Nagyon nehéz, adnátok tanácsokat? Ti hogy oldottátok meg? Köszi!
2019. márc. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fog fájni, de egyidőre muszáj lesz megszakítanod vele a kapcsolatot. Ez így nem fog menni, ahogy te szeretnéd. Tudom, estem már bele ebbe a csapdába. Te nem tudsz most a barátja lenni, ő meg nem tudja neked megadni azt, amire vágysz. Érted?
2019. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lehet. Kb a fél életedet vele töltötted. Gyászold meg, ne írj neki naponta, de még hetente se. Zárd le magadban, közben koncentrálj a munkádra, hobbidra, tölts minőségi időt abarátaiddal.
2019. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez maximum "álbarátság" lenne... Talán majd egy idő után lehet jó ismerettség, de most csak saját magadat húzod le ezzel az egésszel.
2019. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ja. itt már nincs sem kapcsolat, sem barátság. semmi nincs :( sajnálom, hogy így alakult!


Tovább kell lépned, ki kell zárnod őt az életedből, meg kell gyászolnod őt. Mint ahogy a többiek is mondják. nincs más mód :/

2019. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom vannak közös barátaitok, így várható, hogy évi néhány alkalommal összefuttok vagy nem? Ha igen, akkor érd be annyi találkozással, különben nem fogod tudni lezárni magadban.


Egy kollégám 9 év után ment szét a pasijával. 20 évesen jöttek össze. Kb. együtt lettek éretlen egyetemistákból érett felnőttek. Aztán a pasi megismert másik csajt és dobta a kollégámat. Ő úgy tudott túllépni rajta, hogy nem beszélt vele és a munkába temetkezett.

2019. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!