Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi egy ki időt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egy ki időt vagy szünetet kér az mennyi szokott lenni általában?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezt csak ő tudja pontosan megmondani, de nincs esetleg ilyen általános, hogy mondjuk 1 hét vagy ilyesmi?

Mennyi az ami már túl hosszú?


2019. márc. 26. 13:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2 éves kapcsolatró van szó, egy hirtelen vita miatt már 3 napja nem beszélünk, bocsánatot kértem de nem írt vissza. Semmi jóra ne számítsak ugye?
2019. márc. 26. 13:59
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szüneteknek sosincs értelme. A felmerülő problémákat közösen együtt kell megoldani.
2019. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A szünet nagyon sokszor (mindkét nem esetében) kibúvó. Általában ilyenkor a szünetet kérő fél gyorsan le is fekszik valakivel.


Később majd "a szünetnek vége" és a félrelépés is megvolt. Később lehet védekezeni "épp szünet volt!"


Én hiszek a szünetben, gyerekes dolog egy ilyen komoly dolgot, mint egy kapcsolat úgy kezelni mint valami gyermekded játékot ahol van "szünet" meg "időkérés"

2019. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
En is mindent szeretek megbeszelni, de a parom nem ilyen sajnos. Viszont abban biztos vagyok hogy nem csal meg engem
2019. márc. 26. 14:14
 5/15 D. Brasco ***** válasza:
8%
Ha egy kapcsolatban szünet kell az mar regen rossz!
2019. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Embere válogatja. Van akinél a szünet kérés csak duma és már az elején tudja hogy sosem fog vissza térni, csak nincs annyi gerince hogy ki merje mondani.

De van olyan is, hogy tényleg jót tesz neki az a kis szünet, és akkor jön rá mennyit számítasz neki. Pár hét lehet, de hónapokat nem várnék.

2019. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen társ az, akit napokig nem érdekel, mi van veled?
2019. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szünet általában addig tart, amíg ki nem deríti, hogy talál-e nálad jobbat. Ha talál, akkor viszlát, ha nem, akkor folytatja veled.
2019. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
A szünet.Hm.Legalizált félrek..ás.A szakitás előszobája.Nekem 5 éve kért szünetet az ex.Azóta éli világát mindenféle-fajta nővel.Aki szeret az nem kér szünetet mert nem akar elveszteni.Egy napra sem...
2019. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Volt mar hogy szunetet kerd, de azt el is mondta utolag hogy tanito jellegu volt, mert akkoriban tenyleg sok hulyeseget csinaltam amiert masok mar szakitottak volna. Aztan minden teljesen rendbejott a kapcsolatunkba a szunet utan. Most is is ugy erzem ez talan tanito jellegu, en bantottam meg de ebben a veszekedesben viszont nem csak en vagyok a hibas szerintem, es en nem keritenek neki ekkora felhajtast
2019. márc. 26. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!