Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedhet általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedhet általában egy nős-családos férfi, ha tetszik neki egy másik nő?

Figyelt kérdés
Elsősorban nonverbális jelekre lennék kíváncsi, de jöhetnek más jelek is. Meg konkrét vagy saját tapasztalatot is írhattok. Előre is köszönöm!
2019. jan. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

A hölgy vagy akkor miért akarsz egy másik nővel kiszűrni? Mármint ha ilyenbe egyszer belemegy egy csávó akkor veled is ugyan ezt el fogja játszani és habként a tortára meg még pár gyerek gyerekkorát is tönkre teszed.


Ha férfi vagy akkor legyen már benned annyi hogyha elkötelezted magadat egy nő mellett (gyermeket vallaltatok) akkor tarts ki mellette. Ha már a párosát nem tudod becsülni legalább a gyereidet becsüld akik nem választhattak mag hogy pont egy ilyen szar apa képet kapjanak. Szedd össze magad és tarts ki a nő mellett akit választottál.

2019. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Mint egy bagzó kandúr.
2019. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félreértés van itt, nem konkrét eset, csak puszta kíváncsiságból kérdezem :-))) Eszembe sem lenne kikezdeni egy házas emberrel, csak azért kérdezem, hogy az ilyen férfiak általában ugyanúgy viselkednek-e.
2019. jan. 11. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze, en is csak kivancsisagbol kerdeznem meg, h Indiaba milyen vedooltasokat kellene kerjek, csak ugy, de amugy nem tervezek oda menni.
2019. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Gerinctelenül...
2019. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nonverbális jelek minden esetben ugyanolyanok egy férfi és egy nő között, függetlenül attól, hogy családosak, vagy nem. A szimpátia az szimpátia, és a szimpatikus ellenkező neműre adott reakció legtöbbször tudattalan.


A Google-n fél perc alatt rá tudsz keresni, ha nem konkrétan csak a családos férfiakra, hanem általánosságban keresel. De írok is párat:

- tág pupilla

- gesztusaid másolása (megérinted az orrod, erre ő is az övét pl.)

- feléd forduló lábfejek beszélgetés közben, illetve feléd forduló vállak

- a normálisnál egy lehelettel mélyebb hangszín, amikor veled beszél

- nem fonja maga előtt keresztbe a karját beszélgetés közben, rád figyel, a szemedbe néz

- stb


A konkrét tapasztalatom az, hogy van olyan, hogy az összes nonverbális jelzőlámpája zölden világít az ember felé egy családos pasinak, és mégsem kezdeményez, soha. Pedig a párja még csak nem is kifejezetten szép. És mégsem.

Amikor az eset még érdekelt, akkor ezt roppantul sajnáltam, hogy így van. Nem is értettem.


Utólag nagyon hálás vagyok neki, hogy ő azon fehér holló pasik egyike volt, aki tényleg hűséges. Én 3 éven át álmodoztam róla, mire megjött az eszem. Aztán találtam magamnak egy fantasztikus, független pasit.

2019. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!