Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kell utálni az exeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell utálni az exeket?

Figyelt kérdés
Ha nem volt különösebb sérelem, félrelépés, megalázás, csak szakítás, miért kell ócsárolni a volt párt? Hogy lehet egy olyan ember iránt ilyen könnyen gyűlöletet érezni, akivel a legszebb emlékeket élted át az utóbbi időkben?
2019. márc. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Nekem volt több olyan exem is akivel később baráti kapcsolatom lett. Akit szidok és gyűlölök az az akivel csúnya volt a szakítás, megalázott, megcsalt
2019. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
mert a kur va anyjukat !!! azért! patakokban follyon a vérük
2019. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Jaj istenem ezek a válaszok :D
2019. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Utálni okkal szoktam.

A gyūlöletnek néha részben épp az az oka, amit írtál: miért épp olyan ember bánt meg a legjobban, akivel a legszebb emlékeket élted át?

2019. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel a “legszebb emlékeket” éltétek át, akkor kérdéses, hogy mi okból lett vége?

Kicsit ez olyan helyzetet sejtet, mint amikor valaki megjátsza a romantikus, szerelmes lovagot, majd érthetetlenül egyik pillanatról a másokra lelép. Ez indokot adhat az utálatra. Itt nincs sértegetès, csak kétszínū játszma, eljátszodta, hogy minden rendben, “milyen szép a kapcsolat, milyen boldogok vagyunk együtt”. Aztán dobott, ami azt mutatja, hogy közel sem volt olyan szép, csak annak akarta láttatni. Ez is elég utálatos, nem? Ehhezképest egy sértegetōs, szókimondó, ōszinte ex talán mégis jobb:D

2019. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is kérdés, hogy kinek mk a megalázás. Én pl 100%ig biztos vagyok abban, hogy az exem azt gondolja, ő nem bántott és alázott meg, csak elmondta az igazat. Na már most, nekem még most is vannak problémáim a szexben emiatt, és marhára megalázónak éreztem mind azt, ahogy szakított velem, mind azt, ahogy pl a szexuális életünket kezelte. Számára én meg egy hisztis kislány voltam, aki állandöan panaszkodik, mert fáj stb... Tehát szerinte nincs okom haragudni rá, szerintem meg van.
2019. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert egy önbizalomhiányos félős kislány voltam kb 21 éves koromig, és addig senkivel nem mertem szakítani, mert féltem az egyedülléttől, a kapcsolatban meg hónapokig vagy akár évekig szenvedtem. Nem mertem lépni. A sok rossz hónap miatt utálom őket, mert kb mindvégig kegyetlenek voltak, de közben magamra is kivagyok, hogy miért nem léptem előbb. Ma már ha a depresszió első jeleit tapasztalom magamon egy fiú miatt, azonnal dobom is (mondjuk nem is volt évek óta hosszú párkapcsolatom)
2019. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!