Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már lassan másfél éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan másfél éve nem tudom elfelejteni az exem? 22L

Figyelt kérdés

Viharos volt a kapcsolatunk sokszor szakítottunk komolyan amikor kimaradt két hónap de olyan is volt hogy kimaradt egy év mert addig mással jöttem össze.

Rosszindulatú kommentek kíméljenek. Mindig én voltam az aki szakított mert nem voltam boldog és tényleg nem működött. Mindketten inkább ez az összejöttünk 18 évesen és jó volt őrülten a szex mert passzolt az ízlésünk, de a mindennapokban nem volt jó , nem tudtunk kommunikálni mert került minden konfliktust én meg ami a szívemen a számon tipus és akartam beszélni ha valami nem működött. Javítani akartam rajta.

Aztán másfél éve már végleg tényleg szakítottam. Fáj hogy le kellett tiltanom a telefonszámát és hogy facen és mindenhol meg kellett tennem mert egyébként még egy hónapig nyomta a zsarolós smseket hogy remélem egyszer te us fogsz így szenvedni meg a ....anyám mennyit költött a szülinapmra.

Nem us kapcsolat a lényeg hanem hogy miért nem tudom őt elfelejteni. Eszembe jut és fáj még mindig hogy 4 éves kapcsolatot így kellett lezárni.


2019. márc. 31. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolattól nem olyan könnyű elszakadni, főleg ha közben nem jött semmi érdemleges kapcsolat. Azt nem tudom, a kérdés mi itt pontosan.
2019. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőből vagy, ennyi. Neked fáj, ő meg zsarol... Érzés vs. birtoklás. Ennyire egyszerű.

Ne is érdekeljen a vergődése. Nem vagytok egy szinten.

2019. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

A kérdés az, hogy tényleg nincs e recept a felejtésre és hogy mi nők miért vagyunk ennyire....baaaah h.lyék.

2019. márc. 31. 00:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, nem vagy hulye. Faj, ami tortent, ennyi az egesz. A teljes gyogyulast valoszinuleg egy uj szerelem fogja elhozni. Az exed maradjon letiltva, mert ha bekavar akkor meg ot ev mulva is csak emeszteni fogod magad.

Hianyoznak a kapcsolattal jaro oromok, es akarmekkora seg gfej is volt megiscsak kaptal tole dolgokat, most meg csak a nagy semmi van. Legyel csak turelmes es nyitot, hamarosan rad mosolyog a szerencse. :)

2019. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk hülyék, csak mi nők az érzéseinkkel dolgozunk. A melegség, a szépség, a harmónia, a bizalom... a férfi csak birtokolna, ha tehetné.. nem érti az érzéseket, nem is tartja fontosnak. Nos innentől van a lejtmenet... nem érti mi a gond, nem érti miért kellenek ezek. Szerencsére nem minden férfi ilyen, de nekünk kudarc egy ilyen férfi után, hiszen csak a jót akartuk. Ez ilyen. Nem jól választottál, nem tudhattad, h ez lesz.
2019. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%
Új kapcsolatot kell kezdened egy normális fiúval. Aki elfelejtettük veled az előzőt. F 24 :D
2019. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Se veled,se nélküled szindróma,és többet képzelsz bele mint ami van.Jó sokáig vergődtem ilyenben.Mi lett volna ha,meg ilyen hülyeségek.Aztán rájöttem,hogy köztünk soha nem lett volna az,amire igazán vágyok.Pár dolog tetszett,de sok meg nem,tehát ebből az életben nem lett volna együtt megöregszünk békésen sztori.Nálunk se működött a kommunikáció,ez már eleve bukta.Hogyan sikerült lezárnom ? Más férfi által,akiből ismét kiábrándultam :D Meg idővel koptak az érzéseim is,most tartok ott hogy már nem idegesít kivel van,mit csinál.És tök normálisan tudunk beszélni haverilag.Iszunk egy sört ? Ja.De a kapcsolat köztünk halál lenne ismét.
2019. márc. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen tapasztalatok nem is arra vannak, hogy kitöröld a memóriádból, hanem hogy tanulj belōle, esetleg elgondolkodj azon, hogy hogy mégis hogy jutottatok el idáig. Ha amúgyis sokszor szakítottatok, akkor szemmel láthatóan nem mūkōdött, mégis erōltettétek. Legközelebb talán másképp kell hozzáállni és nem éveken keresztül nyelni a sz@rt egy kapcsolatban, aminek nincs jövōje.

Szerintem nem csak azért tart egy kapcsolat sok évig, mert annyira komoly jelentékes kapcsolat, hanem mert az emberek társfüggōen egymásba kapaszkodnak, még akkor is, ha nem boldogok, évekig. Ezen a ponton nem értem, hogy milyen jelentōsége van egy sok éves kapcsolatnak. Ha eddig is túl sok idōt pazaroltam valakire, akkor miért kellene mégtöbbet vele foglalkozni.

2019. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!