Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni másfél év után sem?

Figyelt kérdés
2 hónapot kínlódtunk egymással mindössze, a szakítás után azt hittem, hogy ezt az évet már úgy kezdem, hogy már nem fogok rá gondolni. Ehelyett eltelt egy év és semmi változás. Mi ennek az oka?
2013. nov. 9. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert nem iszol eleget.
2013. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Iszok én minden hétvégén...
2013. nov. 9. 21:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elsőnél. Menj le diszkóba, csajozz be, igyál, haverokkal legyél, azt elfelejted
2013. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam magamban lenni hétvégenként. Ez egy kivételes szombat, hogy épp itthon vagyok.
2013. nov. 9. 21:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Tul jo a memoriad. Ez a csaj nem erdemel meg, erted? Keress valakit akiben megleled lelki beked, hogy majd a mennyek kapujaban radeso fenyaradat prizmajaban meglatva eleted esszenciajat nyugodt szivvel kerulj mely alomba. :)
2013. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor gyere igyál velem
2013. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már ezért a válaszért megérte kiírni a kérdést. :D
2013. nov. 9. 21:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nyomot hagyott magából benned. Ennyi:)
2013. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezt a nyomot hogy tudom kitörölni? Mással is fordult már elő ilyen?
2013. nov. 9. 22:05
 10/18 anonim ***** válasza:

9 Vannak ilyen emberek, akik jönnek, és a pillanat tört része alatt többet adnak mint emberek évek alatt.

Meg kellett volna becsülnöd és nem ...mert elég ritkák az ilyen emberek.

2013. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!