Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám legkönnyebben elfelejteni? Szakítottunk másfél hónapja és egyszerűen imádom még mindig és nagyon hiányzik. Nem bírok nélküle élni.

Figyelt kérdés
Próbálom lefoglalni magam kutyasétáltatással de egyfolytában ő jár a fejembe! Barátnőim sajnos nincsenek h elvonnák a figyelmem. 17L
2010. júl. 12. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj nekem, hátha! :)
2010. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
idő idő idő....:)
2010. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Na igen...idő ez nagyon igaz..Két mód van a feledésre: idő vagy egy másik személy..ezeken kívül természetesen a barátok is sokat segítenének mert elvonnák a figyelmed, próbálj barátkozni, ismerkedni!:)Sok Sikert!
2010. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát az idő sokat tesz nekem még sokat segitet az is hogy rá döbentem ara hogy igy sokal tob időm van mindenre poróbáj meg felkeresni régi barátokat vagy keres valami jó elfoglaltságot it a nyár ha nincs akivel legyél ak probáj ojan dolgokal foglakozni ami egyedül se unalmas fenyekepezes vagy vegyél egy gitart azon nem nehéz meg tanulni jatszani nem is drága de jo hobi :D
2010. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ma 16:25 as valaszoló vagyok megint :P


el felejtetem az is fontos dolog h ki is szakitot kivel és hogy mijen okok mijat megcsalás vagy vlami mas dolog legyszi ird le mert nem mind1 h mi mijat is történt a szakitas es h menyi idejig voltatok egyut :S

2010. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is voltam már így,teljesen átérzem mit érezhetsz és hiába akarod elfelejteni,mert minél jobban szeretnéd annál nehezebb lesz, mert így sokkal többet gondolsz rá!!! Rajtam is egy másik srác segített, így már jó! 17/L
2010. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!