Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes várnom Rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom Rá?

Figyelt kérdés
Fél év után szakítottunk barátommal mert megismert egy lányt és szereti őt. A kapcsolatunkról annyit mondott hogy kb csak szex volt és ennyi én mégis szeretem őt és nem tudom elengedni annyira azt érzem hogy számomra ő a nagy Ő. De ez sajnos tény hogy ilyen semmilyen volt a kapcsolatunk ennek oka hogy amikor én közeledtem hozzá akkor mindig hátralépett kettőt legalább l,így úgy érzem esélyt sem adott arra hogy szeressen engem. Sajnos ezt nem tudtuk megbeszélni a kapcsolatban viszont most hogy vége lett igen de már késő mert mást szeret. Folyamatosan csak rá gondolok és arra hogy mi lesz a jövőben de félek hogy örökre elveszítem és ezt nem akarom. Mit tennétek? Hasonlót helyzetben voltatok? Mi lett a vége? Vissza ment hozzátok?
2019. ápr. 3. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha elfelejted.

Semmi értelme epekedni olyanért aki nem viszonozza az érzéseidet.

2019. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Azt írod, már a kapcsolatotok alatt is hárította a közeledésedet. Ne fuss olyan szekér után, ami úgyse vesz fel. Felejtsd el. Majd jön olyan, aki megbecsül és szeret.
2019. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem esélyt sem adott arra hogy szeressen engem"


Az érzelem nem így működik. Vagy van, vagy nincs. Sajnos mind átesünk ezen életünk során, nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogyan szeretnénk. Tudomásul kell venned, hogy talált valakit, akivel kölcsönösen szeretik egymást. Lépj tovább és keress te is valaki mást magad mellé.

2019. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes varnod ra. Csak szepen probalta megfogalmazni azt, hogy o kellemesen elkurogatott teged, mikozben kereste az igazit.
2019. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, és ezt te is jól tudod...
2019. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!