Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után egy gazdag fiúval jön össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A bnommel 2 hónapja szakitottam. 3 évig voltunk együtt, nagyon sok mindent meg éltünk. Sajnos az első 1,5-2 évben nem igazán vettem komolyan, mert 11 évvel fiatalabb nálam. Amikor megismerkedtünk 19,5 éves volt. A lényeg az, h elmentünk külföldre dolgoznin. Addig szinte mindig én tartottam el. Nálam lakott, stb... Haza értünk ősszel. Amit a nyáron keresett azt mind elköltötte egy autóra. Közben talált egy jó munkahelyet itthon, és egyre hanyagabb lett, nekem nem segített semmiben, es nem csinált semmit, és néha ez miatt össze is vesztünk. Novemberben elment, de rá 2 hétre már könyörgött, h magyon rossz neki nélkülem. Vissza engedtem. Igazából sajnos én sem becsultem meg eléggé a kapcsolatunk alatt, és sokszor nem foglalkoztam vele, amit meg nem sikerült megbocsátani magamnak. 2 hónapja szakítottunk, de nekem nagyon hiányzik. Vissza akartam csinálni de ő most érdekes módon nem akart visszajönni. Aztán kiderült, h már egyből lett más. Egy velem hasonló korú srác, akinek már van egy gyereke, viszont nagyon sok pénze van, és átlagon felüli élete. Amikor szetmentunk sírt, mert hogy neki én voltam az első nagy szerelme... Mégis 1 hét múlva már mással volt. Most ha néha beszéltünk teljesen elutasító volt, és flegma. Szerintetek? A pénz ennyire elvihet valakit. Hozza teszem, h nálam sem kellett nélkülözni, és kapott tőlem is szép dolgokat, de azt a szintet én meg nem értem el. Vissza jöhet v.ki ha már megérzi, h milyen egy gazdag ember mellett az élet?



2019. ápr. 6. 15:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a fiú egyáltalán nem jó képű, sőt... Elvileg én voltam az ideálja, ez a fiú pedig teljesen más, mint én.
2019. ápr. 6. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a pasi megbecsüli. Persze foghatod a pénzre, ha neked úgy könnyebb. Egy gazdag ember is tud szeretni, és lehet, hogy többet tesz a kapcsolatba, mint amennyit te.
2019. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neked tényleg ez a lány kell?

Engedd el, emlékezz a szép dolgokra és keress egy lányt, aki megérdemli, hogy megbecsüld és tedd is meg.

2019. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál hogy nem a pénz a lényeg, hemem ra jött arra hogy nalad jobb?
2019. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha alacsony lennél és most egy magas pasival lenne, akkor most azt írnád, hogy azért dobott, mert titkon a magas pasikat szereti. Ha csúnya lennél, ő meg helyes, akkor az lenne a bajod, hogy csak a külső érdekli. Ha dagi lennél ő meg sportos, akkor csak a kigyúrt izomagy kellett neki. Nos, lehet hogy igazad van és pénzéhes, de az is lehet, hogy talált valaki aki végre megbecsüli.
2019. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen lehet, h igazatok van. Én nem úgy gondoltam, h az új fiú teljesen értéktelen és, h csak a pénz.... Amúgy én is jó módú családból származom, csak edesapam halala óta, megváltoztak a dolgok, és rengeteget kell dolgoznom, h minden vissza álljon. De nekem inkább az a fura, h 2 hónapja meg nem tud nélkülem élni, és én vagyok a nagy szerelme, a szakítás után meg már egyből mással van, és párszor beszéltünk azóta, és velem meg teljesen lekezelő meg elutasító. Pedig 3 évig en tartottam el. Az autójára is adtam penzt, amit csak azért kertem vissza mert szét mentünk, előtte meg sem kérdeztem, h mi lesz azzal amit adtam. Aztán most a végén meg amikor megtudtam, h van v.kije és mondtam, h akkor adja vissza minél előbb, azt vágta a fejemhez, h nem hiszi, h nekem annyira sürgős lenne az a pénz..
2019. ápr. 6. 19:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk rosszul fogalmaztam. Az túlzás, h nem foglalkoztam vele, mert nem tudott olyat kérni, amit ne csináltam volna meg neki. Csak hat a korából kifolyólag nem mindig vettem komolyan. És most, h lett normális munkája meg autója, ilyen könnyen odébb all. Előtte egy percre el nem ment volna mellolem. Nem esik jól. Az utolsó pár hónapban nagyon sokat dolgoztam és idegeskedtem, mert most kezdek egy új vállalkozásba. Aztán minden nap késő estig dolgoztam. Kevesebb idő jutott rá, sajnos. És azt mondta, h “haaaat itt a végén valahogy már nem éreztem azt”:)
2019. ápr. 6. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"és velem meg teljesen lekezelő meg elutasító. Pedig 3 évig en tartottam el. Az autójára is adtam penzt"


Pénzért nem lehet szerelmet venni.

2019. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na 8-as, ezt most nem értem. Hat pont ez az, én sosem akartam pénzel megfogni, de azért ahogy tudtam támogattam meg segítettem. Mindig azt monda, h én vagyok a nagy szerelme. Amikor megismerkedtünk is, ő jött oda hozzám, meg másnap ő irt rám. Én sosem próbáltam elcsábítani vagy magamhoz kötni penzel...
2019. ápr. 6. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!