Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy értessem meg a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a volt barátommal, hogy nem azért vagyok hagytam el, mert az új barátom gazdag? Mikor lép tovább?

Figyelt kérdés

4 hónapot voltunk együtt, de szakítottam vele egy másik fiú miatt.

Aki történetesen nagyon vagyonos családból származik és a családjaink jóban vannak (mi is elég gazdagok vagyunk).

Az anyagi helyzetem a kapcsolatunk alatt is probléma volt, hogy minek kérek akkora autót, amiben "elveszek", miért költök ilyen sokat magamra, hogy adhatok ki hatalmas összeget egy cipőre, stb.

Amióta szakítottunk, az exem nem hagy békén, azt terjeszti, hogy már a kapcsolatunk alatt is megcsaltam, azért vagyok a barátommal, mert a szüleim ezt akarják és jobban hangzik, ha egy gazdag családból származó barátom van, nem olyan, aki egy "senki".

Azt hittem, hogy majd idővel továbblép, megkértem néhány lányt, hogy segítsenek neki "felejteni", de nem jött össze, mert neki csak én kellek, ő miattam változott meg, hagyta abba a bulizást és az önpusztítást, erre én kihasználtam és most élem tovább a tökéletes életemet, amibe ő nem illett bele. Pedig jól tudja, hogy nekem is vannak problémáim és direkt bánt, nehezíti az életemet.



2014. jún. 20. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Szard le, majd abbahagyja.

Primitív, hogy bosszút akar rajtad állni.

Örülj a jelenlegi barátodnak, az exet meg hagyd figyelmen kívül

2014. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Pénzéges vagy.
2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
nem úgy volt m? pénzes pina pénzes fa*szhoz.játszad má magad verébnő.Pénzre nedvesedik a te fajtád.gazdagegcik
2014. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3 hónapja szakítottam vele és még mindig nem hagyta abba. Legutóbb odajött az asztalunkhoz egy szórakozóhelyen és közölte, hogy szerinte mekkora k. vagyok és bánja, hogy nem csalt meg minden adandó alkalomkor a kapcsolatunk alatt.


Utolsó, az irigységtől már írni sem tudsz? :)

2014. jún. 20. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
legyen rád irigy a rák.de az nagyon,lakjon more jó belőlled paraszt zsidó
2014. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
csak nem kell itt játszani magad mikor mindenki tudja h a te fajtád mire megy. xdddxd xd azééé
2014. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges próbálkoznod. Csak magadat stresszeled vele. Idővel, ha már nem lesz olyan friss a szakítás, ráun.
2014. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na jó, most már vegyél vissza 24%-os!

A családod, haverjaid lehet, hogy elviselik, ha így beszélsz velük, de én nem tartozom egyik körhöz sem. Ha nem tudsz normális, segítőkész választ írni, ne erőltesd. A te szintedhez túl magas ez a kérdés, úgy látszik.

2014. jún. 20. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
milyen kis "gondoskodó" vagy! még megkértél pár hölgyet, h "gondoskodjanak" róla, ezt értsem úúgy ? És lerázás céljából,vagy inkább gondoskodás céljából? melyik dominált ?Mert ha nem haragban váltatok el,és te törődsz úgymond vele,akkor ez kölcsönösen is elvárható.Pl h ne hazudjon ha nincs alapja,ismétlem ha nincs alapja
2014. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

24%-os neked tulajdonképpen mi bajod van? Úgy viselkedsz mintha emberiség ellenes bűn lenne ha valakinek pénze van. Menj máshova irigykedni inkább, oda ahol kíváncsi rád valaki.


Kérdező, ne törődj az exel azért produkálja magát mert sz@rul esik neki a dolog és reméli téged bánt a viselkedése. Kicsavart logika de ilyenkor sokan azt hiszik nekik jobb lesz ha a másiknak rosszabb. Ha teszel rá mit csinál előbb-utóbb rájön hogy az ő készülékében van a hiba.

2014. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!