Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam vele, mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam vele, mert azt mondta nekem csak a pejz szamit. Ezek alapjan jogosan mondott ilyet?

Figyelt kérdés

Kidobtam a baratom, de mar nem birtam tovabb elviselni, hogy megallas nelkul csak a penzrol beszel, hpgy mennyit keres, mire kell felretennie, hogy milyen draga vagyok neki stb. Pedig minden randinal felajanlott, hogy fizetek, erre egyszer az egyik ilyen utan a fejemhez vagta, hogy nekem minden a seggem ala lett tolva egesz eletemben. Igen, ez igy van a szuleim mindenben segitettek amiben tudtak akar penz, akar egyetem stb. De ez miert baj? En is mindent negadnek a gyerekemnek, tole viszont hallgathattam, hogy a szuleim hulyek, az o szuleinek bezzeg majdnem elarvereztek a hazat. Ez az en hibam? Vagy az en szuleime?

Sosem vagtam a fejehez semmit, de egyszeruen megundorodtam attol, hogy megallas nelkul csak a penzrol tud beszelni, pedig nekem nem lett volna baj, ha en fizetek magunknak.

a fejemhez vagta, hogy rossz ember vagyok. Tenyleg az lennek emiatt?

18/L es 3 honapos "kapcsolat" volt.



2014. szept. 11. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen ember vagy, mert nem ismerek. Az viszont biztos, hogy a barátod bumburnyák :)

A kelleténél sokkal jobban frusztrálta, hogy ti jobb anyagi helyzetben vagytok, és nagyon rosszul kezelte az egészet. Még nagyobb baj, hogy mindent pénzben mért, én speciel nem szeretem az ilyen embereket.

2014. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A te elmondásod alapján neked volt igazad és jól tetted, hogy ilyen hamar lezártad ezt a kapcsolatot. Szerintem féltékeny volt és zavarta a kényelmesebb életviteled.

Ítélethozatal előtt mondjuk a másik felet is megszoktam hallgatni ha lehetőségem van rá.

2014. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól van na. Kifogtál egy hülyét, majd jön egy normális srác, nem egy siránkozó kisgyerek. Teljesen jól tetted. Egyáltalán nem vagy rossz ember. Nem vagy köteles eltűrni azt a sok hülyeséget, amit összehordott.
2014. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak erzelimeg zsarolva erzem magam, hogy a nai napig kepes es ha talalkozunk, megkerdezi, hogy "na, voltal vasarolni?" pedig nem koltok feleslegesen, inkabb ertelmes dolgokra, pl. Dali kiallitas ilyesmi. De koszonom, hogy megerositettetek benne, hogy nem en vagyok egyedul hibas. 😊
2014. szept. 11. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!