Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rutinszerű szex lehet oka a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rutinszerű szex lehet oka a szakításnak és hogy másba lett szerelmes?

Figyelt kérdés

5 éve voltunk együtt a barátommal. Az első 2-3 évben nagyon jó volt szex, szenvedélyes, egymás után többször, reggel ébredes utan. Tavkapcsolatbam voltunk, heti egy két nap találkoztunk. Ha úgy adódott, napközben is elkaptuk egymást a konyha közepén. Az utolsó évben összeköltöztunk. A napkozbeni alkalmak megszuntek, úgy 2-3 esténként volt valami, jó volt, de olyan menetrendszerű, fürdés után lefekvés előtt. Szóval spontaneitas nulla. Nekem igazából nem hiányzott, mert hát csak 5 év, ha ő kezdeményezett akkor én is benne voltam persze. Sajnos a fogamzásgátló miatt nekem egyre nyögvenyelosebb volt, kívántam de nem tudtam annyira ellazulni ha értitek. Abbahagytam a bogyót, utána már nem volt vele baj.


Régen imádta a kis szexi szetteket, kB minden alkalommal volt combfix, szép melltartó, hasonlók. Az utobbi egy évben viszont nem, igazából sokszor eszembe sem jutott, elmúlt az a varázs hogy alig találkozunk, és akkor úgymond ki kell tenni magunkért.


Két hónapja külön vagyunk mert ő összejött a munkatársával. Szerintetek lehet az oka ez? Ha nem is kiválto ok, de 5 év után ez langyi szexuális életnek tűnik? Főleg az elejéhez képest. Soha nem aggódtam ezen, mert hát 21-22 évesen persze hogy éjjel nappal csinálná az ember, főleg a kapcsolat elején, de szerintem normális ha évekkel később kicsit lenyugszik. Viszont elkezdtem stresszelni hogy ez is lehetett az ok hohy elhagyott 😔


Szerintetek?


2019. ápr. 11. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Közrejátszhatott, de ennyi miatt nem hagyunk el valakit aki szeretünk, hanem előbb jelezzük a problémát, hátha megoldható. Persze ha titokban már másra vágyik a szívünk, akkor nem is akarjuk megoldani..
2019. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ha túl részletes és rossz topikba tettem, nem tudtam hova illene jobban. Teljesen beforgattam magam 😔 Néha volt hogy nem jött össze mert nem tudtam ellazulni, de tényleg ritkán. Az higy elhagyott másert annyira elvette az önbizalmam, pedog soha nem volt vele gondom, eszembe sem jutott volna ilyesmi.
2019. ápr. 11. 18:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Soha nem szólt hogy többre vágyna, bár nem is egy bőbeszédű valaki. Megritkultak de azért határozottan jó volt... Figyeltem rá, nem zavartuk le két perc alatt, nem láttam rajta hogy ne élvezné. De ha baj is volt, bizros nem csak ez.
2019. ápr. 11. 18:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg hát ha szeretek valakit akkor ez nem probléma... Szörnyű érzés ez hogy nem voltam elég. És nem mondta hogy mi a baj, hogy változtassunk.
2019. ápr. 11. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért.Csak elmùlt,vagy tudod,minden nap együtt élni valakivel sokkal másabb,mint randizni.Nagyobb volt a vágy bennetek,jobban hiányzott a másik,amikor távkapcsolat volt,ahhoz képest,amikor már minden nap együtt lehettetek.
2019. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nem a kevesebb szexért hagyott el, ha meg igen, akkor hamarosan azt a másik csajt is lapátra teszi.

Nincs veled semmi baj!

Teljesen normális, hogy évek múlva kevesebb a szex két ember között. Vannak szerencsések, akik meg tudják tartani a kezdeti tüzet, de a legtöbb háztartásban nem így van.

Mi lett volna, ha teherbeesel és ne adj Isten veszélyeztetett lennél. 9 hónap + 6 hét nuku szex, azt hogy bírta volna?

2019. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg nagyon, mert iszonyatosan meggyötört hogy ez volt a baj, amin ráadásul változatni is lehet. És annyira igazad van, azt hogy bírta volna ki... Fontos dolog a kapcsolatbam a szexualitás, de azért ne ez legyen már a fő mozgatórugo... Vagy ha igen, akkor ott már bajok vannak. Köszönöm még egyszer, kicsot megnyugodtam 🙂 így is nehéz nagyon hogy lecserélt, de ha ez lett volna az oka... Hát nem is tudom hogy élte volna túl az önbizalmam.
2019. ápr. 11. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán mondhatom hasonló dologban volt részem. Főiskolai gólyatábor végén összejöttünk. Első két félévben külön laktunk 1 km re egymástól. Kis bolond voltam minden nap lefürödtem megborotválkoztam randi előtt,néha vittem neki egy kis apróságot. Na igen randiztunk!!! sétáltunk elmentünk ide oda ...

Szex meg ha itt vagy ott szabad volt a lakás. Ja nálunk csütörtök esténként általában az volt. Akkor kitakarítottam csináltam vacsorát...

3.félévben összeköltöztünk hozzájuk (1lány elköltözött tőlük) egy darabig nagyon jó volt. De aztán elég rossz lett minden. Untuk egymást. Űltünk a kényelmes de kopott melegítőnkben otthon. Nem tudtunk panaszkodni a lakótársainkról nem jött a randizás izgalma. Szex félig lehúzott nadrág tedd be siess még a többiek cigiznek az erkélyen...

Aztán unalmunkban veszekedtünk sokat. Először miattam volt szünet összekeveredtem egy akkor 17 éves lánnyal. Vele újból minden izgalmas volt,randiztunk ... anyukája szigorúan fogta..egy csókjától kész voltam.(szex sosem volt :( pedig nagyon jó teste volt ) főiskolai barátnőmmel az hozott újra minket össze ,hogy neki küzdenie kellett értem(a másik lánnyal) és szerintem a lányoknak is izgalmas a vadászat. Bár tudtam a 17 éves lánnyal a mesevilág úgy sem tart sokáig.

Igen!szégyen nem szégyen megcsaltam a 17 éves lányt a főiskolással :( 1hónap után.

A fsulis lány akkorát élvezett amekkorát addig nem láttam. Remegett vagy 10 percig. Bár a hogy egy jéghideg tárggyal simogattam szex közben is biztos hozzátett.

2019. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!