Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki több éves >5-6 kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki több éves >5-6 kapcsolatból szállt ki elhidegülés miatt az honnan tudta, hogy itt a vége már nem lehet javítani?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal 18 éves korom óta, ebből 5 éve együtt is élünk.

2-3 hónapja érzem azt hogy már nem akarok vele lenni.

Észre vettem hogy sokkal jobban idegesitenek a hibái mint bármikor ezelőtt.

Nem esik jól ha puszilgat ölelget, a szexet se kívánom.

Jobban örülök ha nincs itthon mint amikor itthon van.

Ugyanakkor tudom hogy nagyszerű férfi odaadó, vicces tudom hogy nagyon szeret, mindenben segít.

Ha arra gondolok hogy mással van még mindig nagyon fáj. Nem tudom hogy mit csináljak.


2019. ápr. 13. 15:15
 1/7 anonim válasza:
23%
hat azt erzed .. az a baj velem is a baratom amugy nagyon bunko dehat ... meg azota is vele vagyok ...
2019. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes átgondolni. Miért hidegültél el? Mi okozta?
2019. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Vannak itt nők, ahol férfi-nő kérdésekben folyamatosan nekünk esnek s mintegy szentnek állítják be saját nemüket, mert ők tévedhetetlenek és istenek. Kik szerint a r**bancok nem önhibájukból r**bancok, hanem mert a csúnya gonosz férfiak összetörték őket, és emiatt váltak ilyenné, és igazából eleinte minden nő egy értelmes odaadó férfira vágyik.


Úgy tűnik ők nem olvassák ezeket a kérdéseket.

2019. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Onnan tudtam, hogy megpróbáltuk megjavítani. Megbeszéltük, hogy kinek mi hiányzik és próbáltunk rajta változtatni. Elkezdtünk újra randizni, minőségi időt együtt tölteni. Nekünk nem működött. Ismerős párnál viszont igen. Mondjuk a mi kapcsolatmentő akciónk is jó volt valamire: arra, hogy utólag nem agyalok, hogy mi lett volna, ha... tudom, hogy megpróbáltuk.
2019. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Akkor hidegül el csak egy nő ha már másra vágyik, tehát megint a vad tüzes,szenvedélyes szerelemre.. Amit észre vettem, hogy azok a nők mindig hamarabb eltávolodnak akikkel éreztette a férfi hogy szereti, akik meg patkányok azokért meg 10 körömmel kaparnak a nők .
2019. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem azért jutottunk ide mert semmi közös programunk nincs sokat dolgozik mellette csak a hobbijának él. Ha lenne egy kis időnk egymásra akkor is inkább focizni megy.

Belefaradtam hogy mindig könyörögjek hogy velem legyen

2019. ápr. 13. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben mondd el neki,őszintén, hogy mit érzel,és ha mindketten úgy gondoljátok,akkor próbáljátok meg megjavítani a kapcsolatot. A legtöbb kapcsolat ott romlik el,hogy a pár egyik vagy mindkét tagja elkezdi természetesnek venni,hogy ők együtt vannak,és már nem küzd, már nem tesz meg semmit hogy ténylegesen működjön az egész.
2019. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!