Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan értessem meg a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal, hogy szakítani akarok, ha megfenyegetett? 25N

Figyelt kérdés

5 éve voltunk együtt. Már egyszer szakítottam ezelőtt 2 hónapja, de addig sajnáltatta magát, amíg mondtam, hogy próbáljuk meg újra.

Azt mondta, hogy ha szakítunk, akkor az ő élete nem ér semmit nélkülem, beadja a felmondását a munkahelyén (nagyon jól fizetendő munkahelye van) és elköltözik. Én attól félek, nehogy öngyilkos legyen, mert többször mondta, hogy rajtam kívül nincs senkije. És hogy nagyot csalódott bennem.


Nem veszekedtünk, én úgy éreztem, hogy kihűlt a kapcsolat. Akármit próbáltam, már nem vonzódtam annyira hozzá mint amikor megismerkedtünk vagy az első randin. Nekem is nehéz volt az az időszak amikor külön voltunk, már csak azért is, mert folyton kérte, hogy próbáljuk meg még egyszer. Beleegyeztem, de most így utólag bánom. Úgy érzem, hogy távolságtartóbb lettem, egyszerűen nem tudok felé közeledni. A múlt héten egy eseményen megismerkedtem egy férfivel (az egyik barátnőmmel voltam), éreztem kettőnk között a szikrát. Azóta folyton rá gondolok, még akkor is ha a barátommal vagyok. Hívott randizni, de elutasítottam (nem tudja, hogy van barátom). Azóta is folyamatosan beszélünk. Nem tudom kiverni a fejemből. De félek szakítani a barátommal.


Hogyan szakítsak, mert nagyon szeret, én vagyok neki a mindene. Nem szeretném, hogy nagyon fájjon neki. Egyszerűen nem képes elengedni a régi szép emlékeket.



2019. ápr. 13. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor eleted vegeig maradsz a hig fosban, mert a csavod "megfenyegetett" hogy felmond es elkoltozik? Hat, tegyen ugy, isten vele, neki nem lesz penze, csak maganak art vele.
2019. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érzelmi zsarolás! Hagyd a francba, ha jót akarsz magadnak!
2019. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog a leendő exed csinálni semmit. Neki is meg kell tanulnia megemészteni a dolgokat. Rakd ki és szakítsd meg vele a kapcsolatot, sajnáltatni se tudja magát.
2019. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is pont így zsarolt az exem én is megbocsájtottam neki és nem váltotta be a fenyegetését mikor elhagytam. Általában az ilyen diliseknek nagyon erős élni akarása van. Nem fog szerintem semmit csinálni
2019. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább érzelmi zsarolás, nem fenyegetés.

Szakítanod kéne.

2019. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne vele megértetni? Ez pont egy olyan dolog ami nem feltétlen az ő döntésétől, megértésétől függ. Egyszerűen közöld vele kulturáltan és ennyi. Ha nem veszi tudomásul az ő baja.


Ez a fenyegetősdi meg zsarolósdi pedig komolytalan. Soha semmit nem fog tenni magával mert aki így fenyegetőzik az gyáva ahhoz. Ha pedig valaki megteszi az sem a Te bajod. Az embereknek meg kell tanulniuk elfogadni más ember döntését és azt, hogy egy kapcsolathoz két ember kell. Hiába akarja ő ha Te már nem. Hiába képzeli, hogy mennyire összeilletek ha Te nem így gondolod. És hiába ragyogóan boldog veled ha Te nem vagy az vele. Nem utolsósorban pedig hiába jönne egy számára érdektelen nő, hogy szerelmes belé és összeillenek stb. ha ő nem érezne iránta semmit akkor a nő fejre is állhatna. De 25 évesen már lehetne annyi eszed, hogy ezekkel tisztában vagy.. nem foglalkozhatsz mások téveszméinek a rendbehozásával. A kapcsolatok sajnos néha pont azt mutatják meg,hogy nem illetek össze.

Képzeld én is milyen boldog lennék Jennifer Lopezzel. Tisztára bele vagyok őrülve. Szerinted őt ez mennyire érdekli? Naponta száz férfi érzi iránta ugyanezt. Ha mindenkivel foglalkoznia kéne beleőrülne.

Fel kell nőni és jó lesz..

2019. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakítás vele egèszen egyszerűen. Az èrzelmi zsarolással meg ne foglalkozz, semmit se fog tenni, csak próbálkozik, hátha vissza tud tartani.

Ès azt ajánlom, hogy utána ne tartsd vele a kapcsolatot. Semmi èrtelme. Elbúcsúzol tőle, aztán tiltod minden elèrhetősègeden. Ha mègis elèr valahogy, akkor ne válaszolj, meg rázd le. Csak határozottan. Hiába fáj neki, fel kell dolgoznia ès kèsz.

2019. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!