Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan aki megbánta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki megbánta a szakítást?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal 8 év után félek hogy később megbánom. 60 évesen ott fogok ülni egyedül hogy na ot nem kellett volna elengedni.

Vagy ez csak a kezdeti kétely?


2019. ápr. 13. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdeti kétely, pontosan ezért nem tudok én szakítani a jelenlegi párommal.
2019. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most biztos kezdeti, de később is simán meg lehet bánni, van olyan is.
2019. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rockarc ***** válasza:
49%

Ha nyomos indokod volt ra, sosem fogod megbanni. Ha meggondolatlan voltal, akkor meg tok mindegy, barmilyen dontest hozol, ugyse gondolod vegig.


Sokan benne maradnak egy rossz hazassagban, ok sokkal rosszabbul jarnak. AZt szoktak mondani, hogy batrake a szerencse. Szerintem nem szerencse kerdese. Aki tesz is valamit a valtozasert, annak meg lesz az eredmenye. Aki pedig semmit nem tesz, az sohasem fog tudni megszabadulni a demonaitol. Legyel aktiv es iranyitsd te a sorsod.


43F

2019. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Izabella220 ***** válasza:
Mi volt az oka hogy szakítottál?
2019. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!