Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkedik a férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a férfi, aki megbánta a szakítást?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom pontosan? Kérem segítsen, akinek van komoly véleménye vagy tapasztalata, mert tisztán akarom látni a helyzetet, nem akarom őt félreérteni. Mit csinál ilyenkor egy férfi, hogyan viselkedik, milyen jeleket küld?
2015. okt. 6. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden ember más. Én nem hsizem, hogy azt, akit szeretek ott lehet hagyni és utána megbánni. Az ilyesmi általában hazugság, még saját magának is. Aki nem kellett annyira, hogy megbeszéljük és megoldjuk a problémát, az később sem kell igazán, csak:

- rossz egyedül

- kényelmes volt vele

- hiányzik a szex

- stb.

2015. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmondja, hogy megbánta? Férfiak nem küldözgetnek jeleket, az a nők szokása, ha kedves mert keresed lehet nem akar megbántani s azért kedves, de ez még nem jelenti azt, hogy megbánta.

Ha megbánta, akkor előbb utóbb odaáll eléd s megmondja.

2015. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Arról van szó, hogy én soha nem keresem. Ő keres minden nap pedig lassan egy hónapja szakított. De mindent kitalál, hogy írhasson és egyre messzebb merészkedik az udvarlásban. Vagyis abban, amit én annak gondolok.

2015. okt. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!