Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, aki megbánta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megbánta a szakítást? Vagy később (akár évek távlatában) újra egymásra találtak az akkori párjukkal?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megbántad, mondd el neki! Ne várd a sült galambot, hogy a szádba repüljön!

Te szakítottál?

2018. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 éve voltunk akkor együtt teli veszekedesekkel-kivekulesekkel, mikor szakitottam vele vagy Ő döntött úgy hogy szakít velem mert b....szott arra amit megbeszéltünk és pechere meg találkoztam is vele mikor hazaértem véletlenül épp egy haverjával bulizgatott. Én is szó nélkül szakitottam vele, nem volt hülyegyerek rájött hogy mi van. Ennek ellenére rá pár hétre találkozgatni kezdtem massal, és visszamondtak neki. Na ott kiakadt és ment a telefonalgatas. De nem vettem fel neki többet.

Ez ment felevig, hivogatott, smsket kuldott ha meglátott is valahol majd nyáron találkoztunk az ország másik végében (gondolom) veletlenul mert nem tudhatta hogy azon a fesztiválon vagyok. Ott kibekultem vele.

A soha nem akarlak elveszíteni szöveg ment ami tőle tényleg nem sablon volt, viszont rá félévre szetmentunk mert lenyegeben nem valtozott semmit sem, DE! Én sem amivel együtt maradhattunk volna.

Szívesen emlekszek vissza rá meg ha teli volt veszekedesekkel is és nem épp a teljesen harmonikus kapcsolat rengeteget tanultam belőle és mai napig szeretem mint embert meg ha hulyenek is nézett/én pedig sz....rtam rá a kapcsolat végén. :-)

21/N

2018. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt aztàn ujra öaszejöttünk .Ha megbàntad akkor menj mond el neki ne halogasd .
2018. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a leírásod alapján nem igazán értelek. Szóval szereted vagy nem? És újra szeretnéd kezdeni vele, vagy nem?
2018. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!