Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinàlnak olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinàlnak olyan nagy dolgot sokan az exből?

Figyelt kérdés

"Lehet újrakezdeni az ex-el?" "Hiànyzik az ex-m, kereshetem? :-(" "Lehetséges baràrsàg az ex-el?" Stb...


Megőrülök!


Én az összes volt csajom életéből eltűntem, nem keresem őket. Tudok csajozni, nem okoz gondot új nőt szereznem, a régieket meg leszarom. Abszolút hidegen hagy az összes exem, max akkor veszem elő őket, amikor hatalmas röhögések közepette a kocsmàban előadok egy vicces story-t azokról a buta pi**àkról, és az asztalnàl mindenki gurul a nevetéstől. Jól érzem magam így, nem értem, màsok miért nem tudnak túllépni. Vagyis értem, de akkor is. Nevetséges.


2019. ápr. 15. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért a te hozzáállásod sem normális. Olyan vagy, mint egy pisis óvodás hisztis kisfiú. Nem kell az exen lógni meg sírni miatta, de ez a szánalmas hulye p.csazas azt mutatja hogy te vagy az, aki képtelen túltenni magát rajtuk.
2019. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Egyetertek az elozovel !!! Ugyan ezt akartam irni. Ovodas szinten vagy .
2019. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezzel az óvodàs példàzattal óvatosan. Míg ugyanis a gyerekek abban a korban Odipus és Elektra szindrómàban szenvednek és megy a kislànyok és kisfiúk közt a macska-egér harc, nekem akkor 5-6 évesen màr kisbaràtnőm volt az óvodàban. Sosem tartottam hülye p**ànak, sőt érdekes élmények fűznek hozzà, pl. mikor csendes pihenőn az óvónő lehúzta rólunk a takarót :D


Óvodás koromban sem viselkedtem úgy, mint egy óvodàs. Nekem màr akkor mini kapcsolatom volt, míg màsok klasszikus módon a lànyok hajàt húzgàltàk. :)


Felnőtt exeim viszont hülyd pi**àk. Nem értem mi lelt, hogy pàrkapcsolatot kezdtem velük.

2019. ápr. 15. 21:37
 4/15 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, attól, hogy a mindennapipszichologia.hu-n lattál egy jól hangzó fogalmat, még nem leszel értelmes. Óvodásként is éppen olyan óvodás voltál, mint most. A különbség az, hogy mostanra már jócskán ki kellett volna nőnöd ezt az állapotot.
2019. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora forma vagy :D
2019. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Eltűntél? Ügyes kisfiú. Tudsz csajozni? Micsoda macsó! A régieket leszarod? Wáóóóó.


Tudod, nem mindenkinek áll központban a p**nci. Nem mindenki áll a nemi szervéből. Nem mindenki "csajozik", hanem valakik párt keresnek, bár gondolom te k**vára nem érted mi a különbség a kettő között.


Elsztorizgatod a haveroknak, hogy milyen buta pitsa volt, akivel ÉVEKIG JÁRTÁL. Nem is tudom, hogy a nőn nevetnek, vagy rajtad, hogy olyan életképtelen vagy, hogy b**záson kívül inkompetens vagy egy kapcsolathoz. Bírom mikor az ilyen idióták próbálnak értelmesnek tűnni a sok buta között. Nevetséges.

2019. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudod, egy kaptafa vagy te is velük. Csak az egyik jobbos, a másik balos...
2019. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk valaki értelmes párt valasztott, csak xyz okokból a kapcsolat nem működött?

Igazából rólad sokkal többet mond el, ahogy az exeidről beszélsz, illetve, hogy folyton ezzel a típussal álltál le, mint róluk. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít, és az, hogy mekkora melle, vagy milyen formás segge volt, egy bizsu szinttel ér fel, egy nemesfémbe foglalt, drágaköves ékszerrel szemben.

2019. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de nagyon komoly gondok vannak nálad. Eleve ha szerinted minden volt párod hülye pcsa az rólad sokkal többet mond el mint róluk. Normális ember attól, hogy valakivel nem működött a kapcsolata még látja a másikban az értéket. Hogyha te nem látod, akkor vagy tényleg nagyon éretlen vagy, vagy valami egyéb komoly gond van veled ami miatt olyan nőkkel jössz össze, akiket nem tartasz értékesnek.

Az mindig hatalmas vörös zászló, ha valaki az összes exéről negatív véleménnyel van. Ahogyan az is baromi ijesztő, hogyha nyíltan pocskondiázza a volt párját, akibe elméletileg x ideig szerelmes volt. Ilyen a nagyon napraforgó emberek csinálnak, akik valahol el vannak maradva agyban és nem alakult ki önmaguk felvállalásának semmilyen szintje.

Illetve általános igazság, hogy minél jobban szidja valaki az exét, annál jobban megviseli lelkileg az elvesztése. Aki ennyire durva érzelmi reakcióval, utálattal áll minden szakításhoz, az egy lelkileg nagyon durván sérült ember. A továbblépésnek pont az a legegyértelműbb jele, hogy nem emlegeted, nem foglalkozol vele. Amíg a kocsmában sztorizgatsz róluk és próbálod őket negatív szinben feltűntetni, addig egyértelmű, hogy nagyon össze vagy törve miatta. Lehet, hogy nevetnek rajta de a legtöbb ember ezt bizony átlátja. Inkább azon gondolkozz, hogy miért nincs egy olyan őszinte barátod sem, aki foglalkozik veled annyira, hogy megemlítse ezt és támogasson érzelmileg.

2019. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!