Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a megcsaláson?

Figyelt kérdés

Életem első szerelméről kiderült, hogy végig összejárt az exével.

Nem voltunk együtt sokat, de nekem mégis meghatározó volt, és egyszerűen nem bírom feldolgozni, hogy két ember hogy lehet ennyire szívtelen..vagy hogy hogy voltak képesek közben a szemembe nézni és hazudozni össze-vissza.

Már eltelt azóta 2hónap és mégis ezen agyalok állandóan és semmire se tudok koncentrálni. Nem tudom mit ronthattam el, hiszen bármit megtettem volna érte. Ráadásul mégcsak normális választ sem kaptam, hogy ezt mivel érdemeltem ki.

Úgy érzem, hogy ezekután soha nem leszek képes bízni senkiben sem.

Tudna tippet adni valaki aki járt hasonló cipőben?

Borzasztóan összetörtem lelkileg.



2019. ápr. 15. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem érdemelted ki semmivel, nem te tehetsz arról ha valaki egy gerinctelen, jellemtelen ember.

Nagyon sok ilyen van sajnos napjainkban, de ez nem azt jelenti hogy mindenki ilyen. És ez nem ok arra hogy soha senkiben ne bízz meg.

F36

2019. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem úgy érdemeljük ki, egyszerűen csak megtörténik. Keress magadnak hobbit, járj közösdégbe, építsd magad és jobb lesz.

Kitartás!

2019. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy érzem, hogy ezekután soha nem leszek képes bízni senkiben sem." Ez a lehetö leginkább önsorsronto feldolgozás. EZ KELL NEKED???????
2019. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nyilván nem erre vágyom én sem, de egyszerűen így érzek😔

2019. ápr. 15. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

először is hidd el, hogy ez nem a te hibád, nem azért csalt meg, mert te rosszul csináltál vmit, hanem mert egy szemét alak, akitől legalább megszabadultál

elhiszem, hogy ez most nagyon rosszul esik, meg is értem, de egy rossz tapasztalat miatt nem zárkózhatsz magadba


az idő majd segít, addig meg foglald el magad, legyél a barátaiddal vagy csinálj olyat, amit szeretsz

lehet sablonosan hangzik, de tényleg segít

2019. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemelted ki. Szerintem SENKI nem érdemli meg a megcsalást. Semmilyen körülmények között. Ha nem egyeznek az igények, nem tisztázottak az érzelmek, akkor el kell szakadni a másiktól, vagy ha valami probléma merül fel, akkor azt értelmes ember módjára meg kell beszélni.

Arról te nem tehetsz, ha valaki nem képes megfelelően viselkedni, vagy bánni veled. Ez pedig az ő problémája, nem a tied. Pont ezért ne is akard te a következményét viselni. Ha folyamatos bizalmatlansággal állsz innentől kezdve mindenkihez, magadat fogod csak mérgezni, és tönkretenni.

Az normális, ha csalódott vagy, ha elárulva érzed magad, és ha mindez borzalmasan fáj. De sok embernél az ilyen fájdalom kellő motiváció lehet a fejlődésre. Nem azért, mert bármivel is kevesebb lennél most, mint "kéne", hanem mert ezeket az érzéseket valahogy le kell ráznod magadról, és ha új dologba fogsz bele, vagy jelenlegi hobbiba, munkába, akármibe lelkesebben, máris sokat segítesz vele. És egy ilyen kellemetlen, stresszel élmény építő jellegű feldolgozása csak előrébb tud vinni, szemben azzal, amit korábban írtam.

2019. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat! Igyekszem megfogadni őket, és bízom benne, hogy segíteni fognak😊
2019. ápr. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!