Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak maguknak sokan látszatproblémákat?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy egy kérdés kamu lenne, hanem amikor valaki komoly problémaként tekint valamire, amivel egyébként józanul végiggondolva semmi probléma nincs?


Pl. nagyobb a lábam, mint a barátomnak, ez gáz?

nem szeretek csókolózni orális szex után, mit tegyek?


stb.


Nem gúnyolódni akarok ezek felett az emberek felett, csak azt nem értem, hogy miért csinálnak problémát lényegtelen dolgokból, amikor amúgy nagy baj (pl. éhezés, betegség, fogság) nincs?


2008. aug. 30. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hál' istennek nem vagyunk egyformák! Más emberek, más gondokkal! Van akinek a legnagyobb gondja az, hogy narancsbőrös a combja, vagy korpás a haja! Irigylem is őket ezért!

:)

2008. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem néha, hogy miért tesznek fel ilyen jellegű kérdéseket az emberek. Tegyük fel,hogy egy ilyen kérdésre azt írná 50 ember, hogy igen, azonnal szakíts a pasiddal/csajoddal, mert ciki, hogy nagyobb a füled az övénél. Szerintetek akkor megtenné? Nem. Valószínű, hogy kíváncsi a véleményekre, de akkor sem értem, hogy ez miért ilyen nagy dilemma sokszor!
2008. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én sem értem,de nyílván mindenkinek a saját maga kérdése a legfontosabb vagy az foglalkoztatja őket.Bár kétségtelen,hogy vannak olyan kérdések is,amire sokszor értelmes választ se nagyon lehet adni.Az meg szintén egy másik dolog,hogy ilyen esetekben hányan fogadják meg a tanácsokat,ötleteket vagy véleményeket.
2008. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért van ez az oldal nem?!
2008. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval értek egyet. Nézd meg a lap tetejét: gyakorikérdések.hu - amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!


Na most ez számomra elég egyértelmű: bármilyen kérdést feltehet bárki. Mondjuk oké, meg van a véleményem nekem is az effajta kérdésekről, viszont örülök neki, hogy itt akár ezt is megkérdezheti, akinek ez a gondja, vagy csak érdekli a probléma és máshol nem tudná megkérdezni. Én meg egyszerűen továbblapozok egy számomra szimpatikusabb kérdéshez.

2008. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!