Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek kíméletes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kíméletes?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt szakitottam a barátommal de azóta állandóan hivogat, irkal...egyszer elkuldd az anyamba utana bocsánatot ker es azt h ne hagyjam el. Am azért szakitottam vele mert nem vagyok mar szerelmes bele es nem tudok együtt lenni vele. Csak mjnt barat max de az meg neki nem megy mert szerelmes belem. Mit csináljak h lekopjon? Mar voltam vele kíméletes kíméletlen de nem pattan
2019. ápr. 17. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne tartsd vele a kapcsolatot, tiltsd le, ahonnan lehet, ne is találkozzatok. Neki is ez lesz a legjobb.
2019. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy szerelmes beléd! Ha az lenne, nem küldene el az anyádba! Neki csak az önérzetét sérti, hogy elhagyták. Nem is értem, miért akarsz vele kíméletes lenni ezek után? Ne válaszolj neki, ha kell, akkor tiltsd le. Majd megunja.
2019. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!