Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI Tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval ellég sok gondjaim vannak manapság és már énsem tudom hol tartok !!!

Röviden annyi hogy ott kezdődött az egész hogy volt egy 5 éves párkapcsolatom terhes lettem az apuka nem akarta ! De mivel nem voltam rá képes hogy ne tartsam meg a gyermekem igy nem vétettem el

4 honapos terhes voltam mikor az apuka mégis csak velünk akkart lenni hozzám költözött meg a szüleimhez . De nem dolgozott zenélésnek élt soha nem volt itthol mindig volt valmi jó elfogaltsága .stb stb stb

Sok volt köztünk a vita ezzekből így 1x úgy döntött hogy haza költözik a terheségem útolsó 3 hetében hagyott cserben a szüléshez sem jött be mint ki derült akkor is nővel volt de ebbe hosszadalmasan nem megyek belle a lényeg az hogy egészséges fiú gyermeket hozztam világra 3900gmal és 55 cm császármetszésel szültem

Teltek a honapok depresszios lettem hogy egyedül maradtam egy gyerekkel és mindenben magamra számíthatam fiatal 21 éves anyuka vagyok ... nem így terveztem énsem az életem probáltam mindenbe a jót láttni de akkor is szerettem és ennek ellenére is én könyörögtem hogy jöjjön visza hozzánk a fiát 1x sem látta és nem is szándékozta meg nézni a nevére sem vette teltek múltak a honapok már ott tartottunk hogy 3 honapaja hogy nem voltunk együtt aztán ki derültek olyan dolgok hogy egy honapos sem volt a kisfiam de már akkor össze jött egy 15 éves kislányal ... megintegtörtem szenvedtem első szerelmem és a gyermekem apja ismét meg aláztott ismét tönkre tett lelkileg ...

Aztán egynap meg ismerkedtem egy csodáltaos emberrel aki úgy szeret engem és a fiam ahogy vagyunk fiatal 20 éves ő is de olyan gondolkozásal olyan élet célokkal olyan családi idilt szeretne mint én közös a terveink közös az élet célunk azt hittem itt már rendeződni fog az életem végre énis lehetek boldog végre lesz aki segítsen vére lesz akkire támaszkodhatok végre lesz aki azert szeret amilyen vagyok és aki vagyok aztán felbukkant az eksz apuka telefonos hívásokkal, zaklatásokal

, felbojgatot benem ismet mindent majd a szülinapomon felhívot felköszöntött és azt hittem ismét rendbe tudjuk egymásközt hozzni a dolgokat 5 honap útán én vittem el hozzá a fiát akkor látta meg elsőnek akkor fogta a kezében legelőször ... de semkit nem ert akkor is én probáltam útána kapaszkodni hátha lehetünk igazi boldog család hogy a fiam igazi apukája lehet melette de olyan gyerkes felfogással van hogy elvileg mi azért nem kellünk neki mer en lefeküdtem más férfival és rajta kivűl én mást nem ismertem és így nem kellek neki de ott le vágtam olyan dolgokat hogy a kis csaj útán nagyon teper folyton nézte a telefonját mikor ír nekem elő adta magát hogy engem igy szeret úgy szeret igy úgy hiányzom neki de ez hazugság volt kihasznált és újból.megalázott játszott ismét az érzelmeimmel az este mikor átentem hozzá a fiúnkal azt kérdeztem szeret e még ? Azt válszolta igen és le akkart velem feküdni de nem mertem mert ott volt neki kiscsaj és nekeem a jelenlegi párom aki soha nem érdemelné meg azt hogy én meg tegyem ezt velee !!!

De addig tömte az agyam hazugságokkal hogy egy család leszünk mig végül hülye agyal engedtem neki másnap közölte hogy egy rézst ez bosszú volt hogy én más férfival volt és ezt visza adta rajta de nem tudna velem lenni mert én mással voltam holott ő hagyott el és ő jött össze 15 éves kislánnyal ..de itt még jobban magamba zúhanttam hogy voltam képes ezek útán is ilyen hülye lenni és hogy tehettem meg ezt azzal az emberrel akivel jelenleg együtt vagyok !!!

Néztem nagyon az első szerelmet .néztem a fiam életét rendes és igazi családba nőjön az igazi apjával de ilyen ember melett ez lehetetlen én voltam ismét hülye mert én még a szivem mélyén nem tudtam el engedni azt az bert akivel felnőttem aki gyerekem apja és igen még szerettemm ezek útán őt de hiába nekem ez kelelt ismét ez a megalázás átverés hogy le tudjam zárni mert 5 honaig nem láttam nem beszéltem vele és amit ott láttam éreztem az ellég volt ahoz hogy el tudjam engedni most rá 2 hét után jött megnezni a fiát de hat szinte nem is vele fogalkozott hanemm velem fúlyta ismét azokatt a dolgokat hogy én a jelenlegi párommal hogy csinalom nem jobb mint ő mit és hogyan csinálok vele és ellég csúnyán is beszélt én mondtam neki nem ezért jöttel neked ehez semmi közöd nőlj fel és fogalkoz a fiaddal de meg akkart csókolni ismét olyanokat mondot hogy szeret de mivel mással voltam le mondott rolam de ez ellég érdekes mikor minden az útán jött nálam mikor ő már mindent meg tett a lányal és még csak 4 hetes volt a fia de m1 nem is ez most a lényeg hanem iét gondolkozok rossz fáj még mindig a dolgok miért nem lehet már normális az eletem hogyam tudnám ezzeket a folgokat rendbe rakni magamba mert meg ha interneten meg láttom őket ketten egy képen akkor megis pocsékul tud fájni ismet bojgassa bennem az érzelmeket ismét bánt ez élvezni hogy mással van és mégis engem bolondítania vagy nem értem mire jó ez neki ha már nekem is van oarom es mind 2 en meg tettük azt hogy meg csaltuk őket de folyamatosan engem bojgat és esküsz már nem mennék visssza hozzá mert tudom reménytelen legbelül mégis fájnak dolgok és nem tudom hogyan hozhatnám helyre az eletem mikor énis játszok egy ber érzelmeivel mert szeretem én őt csak mégis azért nehezen tudtam hagyni 5 évet és en voltam legnagyobb hibás mert egy olyan emebert csaptam be aki igazán meg becsül kicsit hosszadalmas lett meg bonyolult lehet kicsit !!! De le keletg valahová írnom barki valmi jó tanács segítség lelki támasz nagyon jó lenne


2019. márc. 10. 00:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom helytelnűl írtam és most nem a telefonra fogom de folyamatosan kihagy és javít vagy éppen amit szeretnék írni nem azt a betűt szándékoza írni hanem azt amit éppen ez a szép telefon jónak látt
2019. márc. 10. 00:34
 2/4 Karena26 ***** válasza:

Kedves Kérdező! Az egyetlen érték az első kapcsolatodból a gyermek, aki így a világra jöhetett! A gyönyörű kisfiad biológiai apja egy szörnyeteg és soha nem szeretett téged. Sajnos ő nem akar, nem fog akarni, és képtelen is arra, hogy a gyermeked apja, neked pedig társad legyen. Ez a helyzet sosem fog változni!

Hatalmas szerencse, hogy nem vette a gyermeket a nevére!!! Így valójában nem is az övé! Se jog, se kötelesség nem fűzi se hozzá, se hozzád!

Ezért a sok megaláztatásért kaptál az életedben egy ajándékot, új esélyt egy csodálatos, boldog, szeretettel és örömmel téli életre a gyermekeddel együtt, az új párod személyében!!! :) Ragadd meg a lehetőséget és becsüld meg ezt az embert! A másikat meg tűzzel-vassal írtsd ki az életetekből!!! A fiadért légy erős, és tedd meg!!! Neki egy olyan apára van szüksége, aki szereti és az anyukáját is, törődik vele és veled, gondoskodik, biztonságot nyújt nektek - mint az új párod!

A gyerek biológiai apjának semmi köze hozzátok, így még hatósági segítséget is igénybe vehetsz, ha zaklatna, háborgatna benneteket! Főleg, ha ezzel a rendes fiatalemberrel összeházasodtok, és a nevére veszi a gyereket, mert onnantól már az övének számít, apasági perrel sem támadható meg, ha te is és ő is nyilatkozatok, hogy az új párodé a kicsi!!! ;)


Sok sikert, bölcsességet és kitartást kívánok Neked a helyes döntés meghozatalához, erőt és kitartást a véghezviteléhez, és boldog családi életet, házasságot! :)

2019. márc. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben csak az lett volna a szép, ha mindez 2 hét alatt történik:)
2019. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb érzelem és több gondolkodás. Az segítene. Zárd ki az érzelmeidet és hidegen gondold végig mit akarsz.
2019. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!