Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők miért nem mossák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem mossák a pasijuk sz*ros gatyáját?

Figyelt kérdés

Ezt a kifejezést gyakran nők szokták használni miután a férjük, pasijuk megcsalta őket és vége a házasságnak, párkapcsolatnak.


És mikor fórumokon, újságcikkben, facebookon kipanaszkodják magukat akkor elég gyakran használják ezt a kifejezést valahogy így, hogy:


"Ezentúl mossa valaki más a sz*ros gatyáit!"


vagy hogy


"20 éven át főztem, takarítottam és mostam a sz*ros gatyáit!"


A kérdésem hogy valaki elmagyarázná ez a kifejezés honnan ered?


Felnőtt férfiaknak miért lenne sz*ros a gatyájuk???


XD



2019. ápr. 21. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
"felnőtt" párkapcsolatok.
2019. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem törlik ki rendesen, azért. Az igénytelenségről szól ez a kifejezés, meg a lustaságról, hiszen nem saját magának mossa.
2019. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
A nutellakoboldok komisz kis csínytevéseiknek gyakran a férfiak alsóneműi a céltáblák.Köztudott, hogy a nutellakoboldok ősi háborúban állnak a milkywaymanókkal, s néha ártatlan emberek is a tűzvonalba kerülnek.Ilyenkor a nutellakoboldok a férfiak ánuszánál található kis vájatban kempelnek és onnan lövik a milkiwaymanókat nagy erőkkel.Az éterikus síkról amin élnek(mert ugye láthatatlanok) a fegyvereik torkolattüze koboldkrémként jelenik meg fizikai világunkban.Ez nutellaenergia amit a háztartásbeli nők tévesen ürüléknek hisznek.
2019. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

A férfiak aranyérre hajlamosabbak, és a záróizom renyhesége is hamarabb jelentkezik náluk, így diszkrét csík marad az alsónadrágjuk ülep részén.

Ja és hajlamosabbak nagyokat trottyantani(aka szellentés) akkor pedig beszalad.

2019. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes sose találkoztam még ilyen gatyával :D nálunk arra mondják hogy nem maga mossa a cuccát hanem a mi nők
2019. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Neee Nath NEEE! 😂

32/f

2019. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak. Mossa ki ő.
2019. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg csomó férfinak sz*ros szokott lenni a gatyája. A család összes férfitagja nálunk el is várta, hogy nagyanyám/anyám külön kiáztassa és kisikálja, mielőtt bedobta volna a szennyesbe. (3 fiútesóm van + egy mostohaapám)

Én azért olyan férfit választottam, aki képes ennyi higiéniát tanúsítani és nem az az alpári szint van, hogy azon röhögnek, hogy ki tud nagyobbat "rottyantani".

2019. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Neked lesz valaha születésnapod?

(Esküszöm, mintha már vagy ezer éve látnám ezt az aláírást a kommentjeid alatt.)

2019. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
#9. Ő Connor 32/fCload, a gyiklakó.
2019. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!