Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a lányokról? Szerintetek nekik milyen külsejű pasijuk lehet?

Figyelt kérdés

Illetve egy bónuszkérdés:

Vajon 2:20-nál a fehér pólós töpszli srác fejében vajon mi futhatott végig?

[link]

(A videót az elejétől is nézzétek végig, csak az ürge miatt linkeltem be 2:20-tól)



2018. jún. 13. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó testük van, ez nem kétséges, de semmi több. Ahhoz, hogy valakit szépnek nevezzek, egy szép arcra is szükség lenne, nekem ezek átlagosak. Bár, aki ilyen versenyen indul, nem kis egóval bírhat, így gondolom, senki sem jó nekik.
2018. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ma végre megtudtuk, hogy milyenek az átlagos lányok. Tehát akkor ők azok, akiket 5-6-osra értékeltek?
2018. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csinosak.


A pasijukra meg nem fogok tippelgetni.


22/N

2018. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van köztük szép, de átlagos is.

Ha az érdekel, hogy milyen pasijaik vannak, akkor menj el egy közeli buliba és nézd meg, hogy a hasonló külsejű lányok milyen srácokkal táncolnak.

2018. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi extrák, nem is értem, mit keresnek ott.
2018. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Vajon 2:20-nál a fehér pólós töpszli srác fejében vajon mi futhatott végig?"


De megba nám mind szépen sorban :D

2018. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!