Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem hagy nyugodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy nyugodni a tudat hogy mással van és hogy más könnyen meg kapja az exemet?

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik de nekem az fáj szakitás után hogy a lány mással szexel.Ha ezt úgy tenné,hogy egy komoly kapcsolatot alakitana ki a partnerével akkor sokkal könnyebben fogadnám el.Sajnos az a helyzet hogy kb azis meg dugja aki nem akarja.Mondok egy példát: elmegy mondjuk bulizni ahol a társaságba van olyan fiú aki mondjuk flörtöl vele akkor annak a fiúnak lesz egy jó éjszakája vele mert a csaj rögtön jelet ad neki hogy benne van a dologba. Ez azért fáj mert sokáig küdöttem azért hogy meg változzon hogy ne a szex legyen neki a fontos egy kapcsolatban(akkor még kapcsolatunkban) 6 évig nagyon sokat dolgoztam rajza hogy éljen úgy velem mint egy normális nő,hogy legyen hűséges és ne csak a szex legyen neki a fontos. És igy szakitás után ez nagyon tud fájni hogy amiért én 6 évig küzdöttem azt egy idegen könnyedén megkapja. Szeretném másképp látni ezt a dolgot hogy ne fájjon nekem és eltudjam fogadni.Tanácsokat előre is köszönöm.
2019. ápr. 23. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A telefonszámát megadod? Havernak kell.
2019. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég neked, hogy hat évet elpazaroltál rá, most még a távolból is vele foglalkozol?


Durva tanulóleckét kaptál abból, hogy egy embert nem lehet megváltoztatni. Fogadd el a tényt és lépj tovább!

2019. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem minek foglalkozol ezzel! Ő már a múlt, kit érdekel Mit csinál? Amúgy mi a baj azzal, hogy valaki szexxel? Ha minden héten mással, vagy mindig ugyanazzal teljesen mindegy, nem te keféled már. Elég szánalmas amiről írsz.
2019. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Mi a baj azzal, ha valaki nem monogám típus, hanem egyéjszakás kalandokra vágyik?


Most, hogy szakítottatok, azzal fekszik le akivel akar. Nem a te dolgod.

2019. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet azért hagyott ott, mert azon dolgoztál 6 évig, hogy ne a szex legyen neki fontos. Ha neked is fontos lett volna a szex, talán veled maradt volna. Egyébként meg ex,ráadásul tudtad, hogy milyen, nem értem, miért vagy meglepve, vagy miért foglalkozol vele.
2019. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy kezdj egy kapcsolatba, hogy te majd megváltoztatod, és ne azzal, aki eleve nem kapcsolatot akar.
2019. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hat év alatt megunta,hogy nincs szex és most bepótolja.Téged pedig a hiúságod bánt,hogy nem tudtad megváltoztatni.Ha szeretek valakit ,akkor azért szeretem amilyen.Te nem szeretted.
2019. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!