Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy viselitek a tudatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek a tudatot, hogy az exeteket mással van? Tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel néhány hónapja szakítottunk hosszú kapcsolat után. Szerettük egymást, de nem működött, nem szeretem azt az embert, aki lettem mellette. Most hogy mással jött össze értetlenül állok a kettős érzés előtt, hogy egyszerre örülök, hogy talált valaki neki való pasit, és jót akarok neki, másfelől idegesít a tudat, hogy most valaki mással van, és valaki mással lefekszik, stb.

2017. máj. 23. 07:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van a tovabblepeshez, ez ellen nem tudsz mit tenni. Nyilvan fura es szar, de el jell viselni. Ne foglalkozz veluk, probald kizarni az eketedbol hisz annak mar vege es keress magadnak is egy lanyt.
2017. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

nekem nagyon rosszul esett, de mindvégig tudtam, és tudom is hogy én csesztem el.

sokkal jobban fájt az, hogy nem mondta meg a szemembe, hogy bocsi, van más...:(

A mai napig (fél éve szakítottunk, azóta alig beszéltünk) könny csordul a szemembe miatta. Szerettem, talán még most is. Mintha egy rémálom lenne, és várnám hogy felébredek..de nem történik semmi.

Nem tudom elképzelni lesz-e valaha még olyan nő aki így néz rám (mikor még szeretett)...

ez van..ezt az évet rászánom arra hogy hibáztatom magam, és menekülök mindenbe. Nem igazán számít már semmi


26/F

2017. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Persze, hogy joga van, és nem szólhatok bele.

Kerestem is, mikor megtudtam, hogy bepasizott, (sőt, nemsokkal a szakítás után már be volt pasizva..). De ettől még ugyan úgy zavar, és mégis ott van, hogy igazából jót akarnék neki. De ez a kettős érzés az, amit nem értek: ha csak zavarna, vagy csak azt akarnám, hogy lépjen túl, oké, értem. De a kettő egyszerre van bennem, s ez fura.

2017. máj. 23. 07:51
 4/22 anonim ***** válasza:

Túl kell lépned.

Ha te is találtál volna vki mást, nem ezen járna az eszed és nem féltékenykednél.

Amúgy meg te mondtad h nem szeretted aki mellette lettél. Akkor?? Mi a kérdés???


Engem nem zavart, hogy exem kb utánam 1 hónappal már mással volt. Azóta gyerekük született én meg kértem tőlük tanácsokat abab ügyben...azóta mi is babát várunk :-)

2017. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem akivel így voltam, róla nem is akartam, és elég sokáig nem is tudtam semmit. Egyszerre kívántam hogy találjon valakit, legyen boldog, és felejtsen el, és ott volt mellette az az önző vágy is, hogy ne aláljon mást, engem sirasson végig. Megjegyzem ez utóbbiért gyűlöltem magam...

Most kb 6 év után ott tartunk hogy próbálkozott velem, de én -kissé fájó szívvel ugyan de - nem engedtem, mivel van valakim, és legyünk csak barátok. Na ennek az lett az eredménye hogy mellettem megtalálta álmai nőjét, akivel második randin beszélték az összeköltözést, amit alig egy hónap után meg is ejtettek (!!). S velem minden részletet megosztott, mikor a csaj testéről beszélt akkor már én állítottam le, mert rohadtul idegesített...

Vagy mondjuk úgy, fájt, mert én meg évek óta kínlódok a mostanimmal, de csak csigatempóban araszolunk előre... És ezt az exemet szerettem a mostani után a legjobban, és velem másfél év után sem akart összeköltözni...

Szóval egyfelől örülök a boldogságának, másfelől meg jobb szeretnék ismét nem tudni róla semmit :(

2017. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#2, te pedg ne tisztán magadat okold, mert bármit is tettél a csaj megcsalt, és hazudott, ami viszont nem megbocsájtható, még akkor se ha csak azért tette hogy ne bántson meg mégjobban.

(Ha pedig azért mert te is megcsaltad, akkor megtanultad a leckét, a következőnél nem teszed.)

2017. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örömmel gondolok vissza rá, és reménykedem benne, hogy boldog, legalább annyira, mint én.
2017. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Úgy vettem ki, hogy neked még nincs senkid. Szerintem az zavar, hogy ha úgy nézzük, akkor lekörözött téged, mert hog szemmel láthatóan túllépett a szakításon, ezzel pedig előrébb jár, mint te.

Pedig ez nem verseny, nem lesz tőle jobb, érettebb, szebb. Ezt mondjuk ésszel lehet, hogy te is tudod, de legbelül mégis ez van.

2017. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Hogy őszinte legyek jó volt egy ilyen kérdést találni,mert elgondolkoztam most egy picit erről. Őszintén én sajnálom azokat az embereket akikkel az én exem van. Mikor elkezdődtek nálunk a konfliktusok akkor már volt valakije az exemnek mellettem. (Ez volt másfél éve) Azóta azzal is szakított és fél éve már megint mással van,de azt is le fogja cserélni. Akije meg még előttem volt azt is gyorsan lecserélte. És hozzáteszem nem öltözködik plázacicásan és a viselkedése se az,és ez itt a gond,eddig a szutyokig nem hittem hogy léteznek ilyen nők.. És tudjátok mi a legszebb? Az hogy aki előttem volt párja azt meg már csalta a nagybácsikájával (De mindenkinek azt mondta hogy őt megerőszakolta az az ember.),pedig a nagybácsikájának a párját szereti a legjobban. (Akkor mit tesz azzal akit gyűlöl? o.O) Tudjátok mit,én a mai napig örülök ennek a tapasztalatomnak,persze rossz volt (Kb 1 hónapig),de utána a rengeteg tapasztalat amit kaptam,hát annak köszönhetően jó sok dolgot átlátok és megmentett pár újabb csalódástól.

Kösz ezt az elgondolkodtató kérdést!

2017. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 Nem, van nekem is már valakim, és jól is megy a dolog, csak nem Ő az, hanem egy más valaki, és zavar, hogy zavar a dolog. :) :/
2017. máj. 23. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!