Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 2 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 2 hónappal mással találkozgattam, azóta utál?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Volt párommal 5 évig voltunk együtt, szakított, közel két hónapig szinte megalázkodva próbáltam vissza szerezni... Egyik problémája a 'sok' közül az volt, hogy a családjával nem tartom a kapcsolatot.....ennek örömére elkezdtem jóba lenni a húgával... segítettem neki stb... amint megtudta az exem, kiakadt és letiltott facebookon......ezek után még nem igazán volt nagy baj...

Na szóval szakítás után próbáltam vissza szerezni mindent megpróbáltam nem volt neki jó.. semmi.. eltelt közel 2 hónap és elkezdtem lányokkal összejárni.. találkozgatni.... ezt megtudta... azóta utál az exem, gyűlöl .. közös a munkahelyünk.. nem köszön, illetve a tekintetében látom, hogy megtudna ölni.....

Ő kérdezett rá, hogy találkozgatok e mással, mondom nem fogok hazudni.. bevallom... erre ő: Kiakadva NA AZ SZÉP !.....és azóta ilyen.....

nem értem, ő szakított, mindig elküldött magától, mondogatta nem szeret... neki csak jó ha nekem jó ..legyek boldog mással stb... erre most mégis mi ez a balhé ?...hozzám se szól, előtte se nagyon beszélt velem.. írtam facen neki nem válaszolt ....stb...



2019. ápr. 24. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt várta, hogy tovább próbálod visszaszerezni őt.
2019. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de hülye? 2 hónapig próbálkozom, csak elküld.. világosan megmondta nem akar tőlem semmit... stb akkor most mi van?...szeretem őt még mindig..ezt neki is mondtam.... csak felejteni akarok.. ha ő úgyse lesz az enyém
2019. ápr. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!