Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Januárban megismerkedtem egy nálam 7 évvel idősebb lánnyal munkahelyen.(ellentétes műszakba vagyunk) Az első 1,5 hónapba nagyon erősen kezdett: Édesem, drágám de jó veled alig várom, a hétvégét, hogy együtt legyünk..aztán egyszer csak szakít,( majd este sírva felhív hogy nem gondolta át és nem is adott esélyt az egésznek, hogy megismerjen, megszeressen. Belementem,(közben elmaradtak az édesem, drágám minden ami az elején volt) 1,5 hét után megint kidobott, hogy neki nincsenek érzelmei az előző kapcsolataiból kifolyólag (9 év és 4 év) és ha az első 2 hétbe nem jönnek az érzelmek akkor már nem is fognak..ismeri magát..mi lesz..5 év múlva, ha nem működik én még akárkit találok, de Ő már nem. Megbeszéltük csak szex...minden nap keresett minden nap hívott, megbeszéltünk mindent. 1 hete felhívott, hogy ez nem megy sok a 7 év, állandóan megbánt ok nélkül...nem vagyunk kapcsolatba és nem is leszünk..nem akarja magát lekötni (39 éves) nem akar többet beszélni se. Úgy érzem, hogy velem akart lenni, de olyan mintha menekülne...egyszer akar utána nem és megint akar...mintha direkt keresné a kifogásokat és direkt ellök magától. 31F

2019. ápr. 21. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te miért nem tudod elengedni ennyi idősem pár kósza numera és folyamatos megaláztatás után, azt nem tudom, de hogy nagyon el kellene, az biztos.

Egyrészt, neki sem főtt le a kávé, tud találni párt, ha akar, ahogy te is. De az nem te leszel. Próbáld meg elfelejteni.

2019. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Hogy lehetett ilyen cifra, "kapcsolatnak" nevezett bohóckodást fenntartani? Egyszer-kétszer még be-becsúszhat megbicsaklás, ha valamelyik partnernek rossz napja van, de ehhez a szinthez nekem már veszélyességi pótlékot kéne kérjek a másiktól. Biztos nem mennék bele hosszútávon egy ilyen se vele, se nélküle szarakodásba. Van egy jó tanácsom: engedd el! Minél előbb.
2019. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes és tudom, hogy nem akarok tőle semmit se, mert aki pár hónap alatt ennyiszer "bántott" az ezután is fájdalmat fog okozni. Nem értem miért kattogok dolgokon(eszébe jutthatok, keresni fog e még)...miért nem tudom elengedni..?.
2019. ápr. 28. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!