Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás-ez egy jó terv?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás-ez egy jó terv?

Figyelt kérdés

Szóval benne vagyok 6 hónapja egy olyan kapcsolatban ami csak ugy megtortent. En az elejetol kezdve ecseteltem hogy en nem akarok kapcsolatot stb de megis megszerettem az illetot. Mar ketszer is ott akartam hagyni de egy bizonyos oknal fogva megis egyutt maradtunk. Az ok egyik resze hogy az illeto beteg (nem halálos de komoly) es en felajanlott hogy mindig mellette leszek mint barat de ezt nem tudtuk kialakitani, tehat nem tudtuk csak ugy megolni a fizikai vonzalmat.


Arra gondoltam, es lehet hogy nagyon szivtelen de nekem a szakitas lenne a legjobb (racionalis szempontbol) hogy azt mondom neki hogy kulfoldre koltozom. Nem lenne nagyon meglepo mert vannak kulfoldi kapcsolataim, sokszor mondtam mar hogy nem vagyok itt boldog tehat ilyen szempontbol nem lenne gyanus a dolog. Egyedul azert lenne gyanus mert ugye mar elotte is ott akartam hagyni.


Jo otlet szerintetek ezzel a sztorival szakitani vagy van valami jobb otletetek? Koszonom elore is


2019. ápr. 22. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nem jo. Legy gerinces es allj ele. Minek kell a szinjatek?
2019. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem laktok egymástól túl messze, előbb utóbb összefuttok valahol, nem is beszélve a facebook instagram stb-ről…


Egyébként miért teszed szét a lábad olyannak, akitől nem akarsz semmit?

2019. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, mondd meg neki, h ez mégsem az, amire számítottál.
2019. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!