Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátja nemrég szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátja nemrég szakított a lánnyal, aki kb. fél éve tetszik nekem. Mikor érdemes kezdeményezni? Vagy mi ilyenkor a "helyes eljárás"?

Figyelt kérdés
Például, ráírjak messengeren, hogy jobban érzi-e magát? Vagy az már sok? Mikor hívhatom el valahova? Nem szeretnék túlzottan nyomulni, de tényleg szeretném, ha összejönnénk. Eddig is jóba voltunk, sokat beszélgettünk, apró gesztusokon kívül komolyabb nyitást nem kezdeményeztem, mert nyilván ott volt a barátja.

2019. ápr. 30. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha eddig is jóban voltatok, akkor most is nyugodtan írhatsz neki, de azért egy darabig még ne hívd el, idő míg túlteszi magát az előző kapcsolaton

azt hogy ez mennyi idő, arra nincs szabály, nagyon változó kinek mennyire van szüksége

2019. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire tetszel neki. Van akivel a szakítás után egy nappal lefeküdne, és van akivel évekkel később még csak egy randira sem menne el.
2019. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt ne kérdezd meg konkrétan hogy hogy van a szakítás miatt. Beszélgessetek sokat, legyél figyelmes, azt megkérdezheted mi újság hátha így mesél arról is. Apróbb utalásokat tehetsz.

Akár egy kávéra is meghívhatod de ne vedd azt hogy az valami komoly randi.

2019. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!