Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennél ha újra felbukkana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha újra felbukkana egy korábbi szerelemed aki korábban átvert?

Figyelt kérdés

Én esetem ez volt: ( nem kötelező elolvasni) teljesen belezúgtam és hónapokkal később se tudtam miért lett vége, mikor minden tökéletes volt. Aztán 2 hónap múlva enyhült a szebb, fél év után már nem izgat a dolog és 10 hónap után már kezd gyűlöletbe át fordulni ez az egész és most meg semleges, néha akarom meg egyszerre nem is látni.



De néha részegen ráirsz az illetőre, de ő nem nagyon válaszol. Ez még jobban fokozza a gyűlöletet iránta. 1 hónapja volt 🤣


Szóval mennél dolgozni és ott álna az ajtód előtt, mit csinálnál?



2019. máj. 1. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ignorálnám.
2019. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

"Szóval mennél dolgozni és ott álna az ajtód előtt, mit csinálnál?"


Mennék dolgozni.Ő meg álljon ott, amíg nem fárad el.

Nem érdekelne ennyi idő elteltével a jelenléte már, és az ok sem, amiért eltűnt szó nélkül.Ha akkor nem tisztelt meg egy őszinte válasszal, később már nem érdekel.

Voltam hasonló helyzetben, bár ott telefonon akart volna magyarázkodni 4 hónap elteltével.Nem érdekelt.

2019. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ott álna? Mennék tovább nem érdekelne. Ha hozzámszólna elküldeném a fenébe. 25f
2019. máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Képen röhögném. Réges rég találtam már olyat, akinek a nyomába sem ér.
2019. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld mindenkinek 👍🏻, akkor jól döntöttem mikor elzavartam és töröltem facebookról.
2019. máj. 1. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszönnék neki. Kultúr ember vagyok.


Aztán mennék tovább. Ennyi

2019. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahh ismerem az ilyen újra felbukkanó hazudozókat :D, az ilyen mindent megpróbálna kimagyarázni, de engem őszintén szólva nem érdekelnének az újabb hazugságok, kifogások, nem foglalkoznék vele és mennék tovább.
2019. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még jól néz ki, akkor meg akarnám dugni. De nem hiszem, hogy tudnék többet érezni iránta.
2019. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én leszarnám, maximum képen röhögném. Ha egyszer túllépek valakin és elérem a teljes közöny állapotát (ami eddig mindig be is következett), ott már semmilyen vonzalom nem tud előjönni bennem a jövőben, tapasztalat.
2019. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!