Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megvert az ex párom, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert az ex párom, az arcomon látszik is a nyoma . Tudok feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Segitsetek kérlek ! Hogy mükodik ez ? Eddig nem léptem , pedig kellett volna tudom ...nem az első ilyen eset . Azt mondta , ha feljelentem megöl .tudnak valamit csjnálni a rendőrök ?
2019. máj. 5. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Menj el a rendőrségre, mivel látszik a nyoma


[link]

Illetve őket tudod felhívni.


Kedves első válaszoló pedig mélyen gondolkozzon el saját magán, és hogy mennyire gonosz, amit irt.

2019. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Az ha valakit 1x megvernek szörnyű, és aki ezt szóvá teszi, az áldozat hobáztató.


Akit rendszeresen megvernek, annak nagyon fontos lenne, hogy elgondolkozzon ő mit csinál rosszul, mert két hét múlva megint hasonló faszi mellett lesz, aki olyan “olyan férfias, és a múltkor az utcán is hogy helyretete azt a mitugrászt, mert vele mem lehet szórakozni”



Kérdező, menj orvoshoz, vezess fel látleletet, aztán irány a rendőrség. Ezentúl pedig ne az alapján válassz párt, hogy mekkora a bicepsze

2019. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
08:03-nàl a pont.
2019. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Pfuu de gázok vagytok..
2019. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

6: tudod mit mondanak minden szenvedély betegnek? Hogy az első lépés a felismerés.


Miből gondolod, hogy aki rendesen hagyja, hogy verjék annak nem ez kellene, hogy legyen az első lépés?

2019. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

A nekem írt privàt üzenetre reagàlva röviden:


De, igen, lehet tudni, hogy ki fog megütni, és ki nem. Érdekes módon én megmondom mindig egy csajnak a pasijàról, hogy milyen, mert jó emberismerő vagyok. Én, a férfi agyammal. A tudomàny szerint a nőket különleges ajàndékkal lepte meg az evolúció: kivàlóan tudjàk olvasni a mimikàt, testbeszédet stb.-t. Ez a magyaràzata annak, hogy a nők megérzésben jó. Valójàban nem éreznek ők semmit, csak a non-verbàlis jeleket olvassàk öntudatlanul. Ha tehàt ennek az ajàndéknak a jegyében mégsem tudjàk levenni - velem ellentéttel - hogy egy pasasnak rejtett agressziója van, akkor nem hasznàljàk a képességüket, vagyis ostobàk. Ennyi az egész. Férfi létemre jobb emberismerő vagyok, és meg tudom jósolni az emberek tetteit, noha nekem nincs veleszületett képességem. Hàt ciki a nőkre nézve.

2019. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Orvos--->látlelet--->rendőrség--->feljelentés

32/f

2019. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Tudsz feljelentést tenni, de ha lehet minél előbb menj ügyeletre látleletért és azonnal rendőrség. A rendőrnek mindent el kell mondani, a fenyegetést is. Innentől kezdve már ne tűrj és legközelebb csak olyan palival állj össze, aki bizonyított neked. Az agressziót nem mindig lehet felismerni a kezdeti időszakban, ehhez sok idő kell, főleg ha dörzsölt az illető. Először kedves, tervez és amikor már biztos a kapcsolat akkor kezd kinyílni a csipája.
2019. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Orvosi látlelet, rendőrségi feljelentés és mindenképpen említsd, hogy halálisan megfenyegetett!


#3 sajnos igaza van, hogyha ez rendszeres, akkor annak oka van, pl családi háttérből hozott tanult viselkedési minta.

Ezért ha ezen sikerült túljutnod, akkor keress fel szakembert, terapeutát vagy nézz utána önismereti tréningeknek.


#8 de igen, mindig fel lehet ismerni az agressziót. Abban teljesen igazad van, hogy eleinte meg lehet játszani a kedvességet, de aki csak megjátsza, de nem ilyen a természete, sőt agresszív az kiütközik a másokkal, a környezetében mutatott viselkedésével.

Nyilván nem veled lesz agresszív, egy ember számára nem nehéz dolog megjátszani, de ha a környezetében más, akkor tudod, hogy csak színház.

Az pedig nem létezik, hogy csak masokkal bunkó, de veled kedves. Baromság, mert ez a személyiségéből fakad, ha mással agresszív, akkor csak idő kérdése, hogy veled mikor lesz az.

2019. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelmű, hogy fel lehet ismerni az agresszív természetet.


Megszàmlàlhatatlanul sok nőnek mondtam màr, hogy hagyd ott azt a köcsögöt (nem miattam!), mert később még bajok lesznek vele. Mire ők "jaj... most mit irigykedsz? Rendes sràc, csak nem mutatja ki az érzéseit". Később aztàn kimutatta rendesen az "érzéseit".


De ugye a nőket babusgatni kell, ők nem felelősek semmiért, hanem "az a szemét àllat, aki nem tudott tisztelni". Fent màr kifejtettem, hogy megy ez, az evolúció ellàtta a nőket megfelelő fegyverzettel, csak ők képtelenek hasznàlni azt.


Az ide írogató hibbant nőknek nincsenek is ellenérvei, elképzelem, amint véres szemmel, nyomkodjàk majd erre is a piros kezecskét. Tegyék csak, màst nem is vàrok tőlük. Üdv.

2019. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!