Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a baratom most az elobb ha elmegyek a rendorsegre feljelentest tenni kezdenek ezzel valamit vagy folosleges ez?

Figyelt kérdés
Megtepte a hajam..Annyira fojtogatott,hogy azt hittem mindjart megfulladok a szo szoros ertelmeben,okollel fejbevagott ha visszamertem utni meg nagyobbakat kaptam..Elakarok menni a rendorsegre feljelentest tenni de nem tudom,hogy kezdenenek ezzel valamit vagy sem? A nyakamon nemlyik helyen halvanyan lila folt van..
2017. júl. 29. 20:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Azonnal nyomás a rendőrségre és feljelentést lehet tenni testi bántalmazás miatt.

Ne legyél gyáva elmenni oda, nyugi ott minden rendben lesz.

2017. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Krukutyán Levente ***** válasza:
32%
Ezek után hogy-hogy nem exbarátodként hivatkozol rá?
2017. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%
Miért vert meg? Ez fura. Talán nem dugtad meg? Eltom képzelni . Az összes pasi egy holtgyökér mert nem a dugásról szól az élet meg hogy aszszony műveldd ezt azt. Komolyan visza a középkorba csak 21_ik századdal kb. Olyan bolondok az emberek. Látszik hogy kell egy apokalipszis az emberiségnek. A szeretet más nem a verés. A verés az őrültség határa. Majdnem megölt téged nem tisztel téged. Gyerünk rendőrség azonnal !!! Ne hagyd annyiban és hívják be ezt a vadállatot is .
2017. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

és még él?

Nincsenek rokonaid?


Rendörség minimum.

2017. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Ne menj most a rendőrségre. Kórházba menj látleletért, azzal menj be a rendőrségre. Azonnal !

31/f

2017. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

1. Együtt éltek?

2. Menj a rendőrségre, és tedd meg azt a feljelentést.

3. Keresd fel pár megbízható ismerősödet, és kérj segítséget tőlük, hogy ne bánthasson többé ez a féreg.

2017. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

A vita abbol alakult ki h szamon kertem mert hazudik.. Mert hazudott es el is szolta magat

.hirtelen termeszetu,elkezdett ordibalni hiaba mondtam h fejezze be megjobban ordibalt hiaba mondtam normalisan nyugodtam h mi a bajom elkezdett uvolteni nekem jott hajamnal fogva lerantott az agyra okollel elkezdtw verni a fejem ha vissza adtam ugy elkezdett folytogatmi es raterdelt a mellkasomra h tenyleg majdnem megfulladtam azt ereztem.. Aztan bejott az anyja raszolni es elotte is megtepett annyira h szabalyosan faj a fejem...

2017. júl. 29. 21:07
 8/29 A kérdező kommentje:
Latlelet penzbe kerul? Mert szo szerint semmi penzem nincs..200ftom talan akad..szuleim vidiken elnek..en meg csak jovo het szerdan kapok fizetest
2017. júl. 29. 21:09
 9/29 A kérdező kommentje:
Lenne egy munkatars akihez talan oda tudok koltozni de nem tudja meg h a tulaj aki egyutt lakik vele h megengedne e,meg tul kicsi az a szoba h ott elferjunk ketten az agy se akkora.. Nem keresek olyan hu de sokat se..120at abbol meg rogton alberletbe se tudok elmenni, a szuleim meg nem allnak ugy anyagilag,hogy segiteni tudjanak,hitel vam a nyakukon es azt nyogik hiaba kuldok haza penzt en is igyis alig tudnak megelni..
2017. júl. 29. 21:15
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, amig lehet, ne hagyd elevulni a dolgot es igen, foglalkoznak vele.
2017. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!