Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a szakítást?

Figyelt kérdés
Pár hónapja történt. Ő már boldog mással. Én meg azóta nem alszom. Fogytam 10kilot. Nagyon rosszkor jött, mert utána az élet minden területen jöttek a gondok. Előtte heti 5x jártam sportolni. Már nem érdekel egyáltalán. Pedig a mozgás volt a mindenem. Szakítás után erőltettem de nem segített. Most már teljesen abba hagytam. Jártam szórakozni meg nagyobb hangsúlyt fektettem a közösségi életre, de már ahoz sincs kedvem. Közben meg is betgedtem. Nem látok ki utat...

2019. máj. 5. 20:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
Énis ebben a cipőben járok beszélgetünk??
2019. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a szakításról szól, hanem arról, hogy egyedül vagy....
2019. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is. Egyszerűen nem is akarok mással lenni meg nem is tudnék.. ha nem lennék egyedül akkor is ugyanilyen rossz lenne
2019. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadat teszed tönkre, saját magadat betegíted meg. Fordulj szakemberhez, hátha ő tud tanácsokkal szolgálni, hogy hogyan dolgozd fel a szakítást, ha magadtól nem jöttél rá eddig.

Nem most kell bánkódni. Amíg kapcsolatban voltatok addig kellett volna tenni azért, hogy az működőképes legyen, de mivel nem tettetek meg érte mindent, ezét vége lett. Fogadd el.

Ha egy szimpla szakításon így kibuksz, mi lesz veled, ha valamelyik szülőd meghal? Akkor pszichiátriára fogsz majd kerülni?

Ez csak egy szakítás, nem az életed függ tőle. Jön a következő, ennyi. Zárd le és fejezd be az önsajnáltatást. Mert ez már csak az és hiszti.


De ha neked jó, hogy emészted magad, akkor hajrá, folytasd tovább, vagy nőj fel agyilag. Menj könyvtárba, rengeteg párkapcsolati témában találsz ott könyveket.

2019. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felesleges mas miatt szenvedni..majd rajottok.. 36ffi
2019. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, bár én a sportot csakazért sem hagytam abba! Én is heti 5x járok, ez a terápiám! Az egyetlen lehetőségem közösségben is lenni. Szerintem próbáld meg újra felvenni a sportot, mert tényleg az utolsó kapaszkodód lehet, hogy kirángasson a letargiából!


30n

2019. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3-as. Én sem tudnék mással lenni. Sztem nem is normális, aki egy hosszabb kapcsolat után egyből tud. Nekem minimum 1 év
2019. máj. 5. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Bla bla bla.

Az ilyen ember nem is akar túllépni a problémáin. Azért valamit tenni is kell. Ez már önsajnálat. Győzköditek saját magatokat.


ÉS ez gyengeség is. Akarat nulla. ÉS lustaság. Inkább siránkozunk minthogy tennénk valamit.

A brühühü nem vezet sehová.


Ha pedig egyedül nem megy akkor kérj segítséget.

Vannak az életben nagyobb problémák is.


Az embereknek muszáj túllépniük a gondjaikon. Mindenki feláll és megy tovább.


És de igen, lehet továbblépni nem kell 1 évet várni, ez megint csak magyarázkodás arra, hogy miért nem...

2019. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont hogy egyből kellett volna neked valaki! Ennyire nem lehetsz nyomi...
2019. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lehülyezni,mikor rosszul van? Különben sem lehet egyik pillanatról a másikra elfelejteni valakit. Aki ezt meg tudja csinálni,az nem szerette igazán a másikat. Tök normális,hogy minimum egy évbe kerül,ha nem több. Ez tényleg olyan,mint egy halál eset. Nekem egyik szülőm sem el már, és volt két olyan szakitasom is,melyeknel ugyanezt a halál hangulatot éreztem. Az egyik két éve volt, a másik pedig egy. Most sem múlt el.
2019. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!