Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbánhatom, ha elhagyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánhatom, ha elhagyom a páromat valaki másért?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg, de beleszerettem valaki másba. Hónapok óta így érzek, ha nem hagyom el, akkor szinte biztos megcsalom. A párommal együtt élek 4 éve. Nagyon megbízható ember, azonos az érdeklődésünk, de már szinte csak barátként vagy családtagként tudok rá tekinteni. Ugyanakkor bizonytalan vagyok, mert jó életünk van egymással, konfliktusaink sincsenek. Nem tudom hogy döntsek.

25N



2019. máj. 6. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Meg fogod bánni. Csak ellaposodott a kapcsolatotok, fel kell ébreszteni újra a tüzet, gondjaitok nincsenek. Csak az újdonság varázsa vonz, ami el fog múlni 4 év alatt a másikkal is, és lehet vitáitok is lesznek. Ha amúgy sem illenétek, akkor mást írnék, kb amit majd mások írnak, hagyd el veszett ügy blablabla de így azt mondom inkább a kapcsolatod tedd rendbe és ne csald meg.
2019. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Remélem neked csak a megbánás marad.

32/f

2019. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy vállald a felelősséget: vagyis jobb korrekten szakítani ha szerinted helyrehozhatatlanul megromlottak a dolgok de akkor ne kuncsorogj vissza ha netán kiderűl hogy nem is olyan menőjenő ez a másik
2019. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem fogod megbánni. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme nem volt már. Ha benne maradsz egy ilyen értelmetlen, szerelem nélküli kapcsolatban azt fogod megbánni. Előbb-utóbb úgy is vége lett volna.
2019. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tiril ***** válasza:
65%
Szakítás tűnik jó döntésnek mert ez a kapcsolat már kihűlt. Viszont mérlegelni kell, hogy megéri e lelépni bár mikor még nincs közös lakás vagy család sokkal könnyebb. Abban is rizikó lehet, hogy az új mellett ha összejössz vele pikk-pakk elmúlik a szerelmérzés, azt utána rájössz, hogy milyen is ő valójában lehet nem is lesz az ideálod. Neked kell eldöntened, hogy melyik megoldást választod, az újat, a szerelmet, viszont a nem biztosat, vagy maradsz a réginél aki jó társ az élethez és nagyon jól kiegészítitek egymást.
2019. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha másba vagy szerelmes, akkor azzal kell lenni. Nem pedig mártírkodni és még több évet tenni a semmibe.
2019. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Enniy erővel cserélhetne a párok 90%-a 2-3-4 évenként párt mint egy új kocsit. Elmúlik a várázs és vegyünk másikat. :)
2019. máj. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát előbb kérdezd meg a párodat, hogy szexelhetsz-e másokkal. Ha igent mond, akkor bevállalhatod csak szexre a másik srácot.


Új kapcsolatnak valóban nincs értelme. Pár év múlva ugyanott lennél vele is, hogy elmúlt minden szerelem. Csak vele valószínűleg nem leszel ilyen lelkitársi viszonyban.

2019. máj. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni, így viselkedik egy mai elégedetlen, "nekem jár a boldogság" elven élő nőszemély. Neked teljesen mind1, hogy sanyi-nak mondod, hogy szeretlek, vagy józsinak, a lényeg, hogy boldog legyél, mert én én én.... Sok sikert! Pár év múlva azt is elhagyod majd, azt jön a géza...
2019. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: rosszlanyok 4ever! Ott legalább tudod, hogy 2 óra múlva el fog menni, s nincs felesleges érzelem. Nem kell szorongani, hogy mikor csappan a picike fejébe bele, hogy nekem semmi nem jó, új bohócot kell keresnie a szórakoztatásra...
2019. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!