Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy döntöttem elhagyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem elhagyom a barátomat, kellene egy kis megerősítés? .

Figyelt kérdés
Röviden: Én 23,ő 26. Az anyjáékkal él 50 km van köztünk. Másfél éve vagyunk együtt,hol ő jön hozzánk,hol én megyek hozzájuk. Valami elromlott úgy érzem,és én már nem akarom folytatni ezt a kapcsolatot. Szombat óta erősödött meg bennem,hogy kimondom legyen vége. Náluk voltam,este 21.00-s vonattal jöttem haza. Szerettem volna ha kikísér a vasútállomásra,de az anyja mondta,hogy ők most vacsoráznak és neki is (a barátomnak is) ennie kell. Valami ekkor felkavarodott bennem,nem is az zavart,hogy az anyja nem marasztalt,hanem a barátom azt mondta:"Anyunak igaza van,most vacsorázunk,szóval bocs,de én most eszek." Én eljöttem,de kb 98 %-ra biztosra érzem,szeretném abbahagyni ezt.
2016. febr. 1. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

ha szakítottál vele,minek akartál kíséretet a vasúthoz?!


tartsd magad ahhoz,amit eldöntöttél.


hagyd abba,mond,hogy vége,kész.

2016. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
23 éves vagy. Bőven van időd találni egy normális férfit, akit nem anyuka ugráltat. Ha ennyiben befolyásolható, a többit ne várd meg. Jó döntés a szakítás, pláne ha más is van.
2016. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem érzed jól magad a párod mellett, akkor hagyd el. A leírt példa amúgy nekem sem szimpatikus, nem túl udvarias viselkedés volt ez.
2016. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

te első,te tökhülye vagy!

Akkor még nem szakított vele,hanem most akar! És megis értem. Én sem szivesen lennék egy ilyen anyjamajma puhap.ccsel!


25 N.

2016. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 acelsziv ***** válasza:
97%
Kell neked egy ilyen papucs? Anyuci azt mondta egyen akkor eszik. Bravó. később mi lenne? Közétek feküdne a nászágyba?
2016. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a minimum az ha a férfi elkíséri a lányt nemcsak a vasútállomásig hanem minden olyan esetben ami biztonságot ad a lányoknak.Uram bocsá még megvárja a vonatot is ami elviszi a kedvesét,még akkor is ha éhes vagy szomjas,netán más jött közbe!

Hiányában vagyunk az illemtudásnak!

Szerintem azért megjegyezhetted volna a barátodnak,hogy rosszul esett neked amiért nem kísért el!

Sajnos a távolság is meg tud ölni egy kapcsolatot.Ha nincs közös témátok,ha nincs odafigyelés egymásra,akkor nem szabad együtt maradni.Még mindig jobb most szakítani mert az anyuka szét enne benneteket.Ahol egy gyermek ilyen göcsörtösen ragaszkodik az anyja véleményéhez ott nem sok jó várható egy párkapcsolatban!

Ha jelentkezne a volt barát mondd meg neki most te vacsorázol!

2016. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

A "párod" egy férfinek semmi esetre sem nevezhető személy, ő csak egy jellemtelen báb. Alap, hogy sötétedés után elkísérem a barátnőmet a vonathoz, ahol nagyjából biztonságban tudhatom.

Ezt fiús anyaként mondom.

2016. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Azon, hogy kérésed ellenére sem kísért haza, jogosan bántódtál meg. Mai normáink szerint is a nő tesz szívességet azzal a férfinak, ha vele tölti az idejét, férfinak illik felajánlani a hazakísérést/ állomásig kísérést.


Ha már eddig is többször tapasztaltad, hogy barátod nem becsül kellően, akkor megértem hogy ez telítette a poharat. Ha viszont egyedi esetről van szó, akkor csak kezd pár hét szünettel, közben pedig mindkettőtök gondolkodhat azon, hogy mennyire vagytok fontosak egymásnak.

2016. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Még a vonatról küldtem sms-t,hogy nem esett jól,illetve utána szóban is mondtam,amire annyit mondott csak:"Azért nem kell úgy beállítani,mintha egetverő hibát követtem el,meg tudod milyen anyu."

Én sem vagyok hibátlan,de úgy érzem ez a szombati viselkedés nem volt valami fair,azóta is ezen agyalok.

Úgy érzem nagyon sok érzelmet vittem ebbe a kapcsolatba,de ezt valahogy nem kapom vissza.

Utazási irodában dolgozom,így időben tudomást szerzek jó kis first minute utakról,és jövő hétvégére,a születésnapi ajándékom (az egyik) az lett volna,hogy júniusra leszerveztem magunknak egy félpanziós spanyolországi utat. De annyira fásult vagyok most,már annak sem örülök... Valami elszakadt,eltört,szombat óta valami furA vákumos ürességet érzek. :(

Olyan tipusú ember vagyok aki ha csalódik nem szeret már fölösleges energiákat tenni egy kapcsolatba,ezért úgy döntöttem ma este elmegyek hozzájuk és személyesen elmondom,hogy szeretném ha vége lenne...

Vagy csináljam telefonon? Nem lenne túl bunkó tőlem?

2016. febr. 1. 16:25
 10/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Anyucika megràgta esetleg helyette az ételt?

Te meg a sötétben kòvàlyogsz este?

Mondd, hogy màr nem vagy vele...kérlek mondd...

2016. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!