Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha felbukkan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha felbukkan a volt barátnőm és én mindig elhagyom miatta az aktuális barátnőmet? 20/f

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 évig voltunk együtt én nagyon szerettem, szex vele volt az első. Neki nem én voltam az első és mindenki azt mondja tuti megcsalt, és sosem szeretett de látok erre esélyt.

Már lassan egy éve szakítottunk, de már a második barátnőmet hagyom el miatta mert mikor rájön hogy új kapcsolatom van mindig felkeres valahogy mert egy városban élünk és én mivel még nem vagyok rajta túl, ezért inkább vele lennék újra.

A kapcsolataim nem voltak túl hosszúak eddig mivel ő felkeresett mindig. Egyébként már többször eljátszotta azt hogy vissza akar kapni, majd én tök elhittem de kiderült csak szórakozott velem.

Most is van egy barátnőm akivel már alakulgattak a dolgok. A volt barátnőmmel már fél éve nem beszéltünk, nagyon már eszembe sem jutott. Majd felbukkant a régi barátnőm és azóta nem tudom eldönteni hogy kit válasszak.

Talán reménykedek benne hogy most már komolyak a szándékai, de legfőképp értetlenül állok az elött vajon miért írt fél év után.

Elkezdtem már két hét alatt érezni valamit az új barátnőm iránt de most nem tudom mit tegyek.

Hogyan felejtsem el a régit? Úgy érzem ez lenne a legjobb megoldás de talán sosem fog békén hagyni. Mit tegyek? Félek hogy mostantól csak a régi barátnőm fog a fejemben járni és az újra nem tudok kellő képpen koncentrálni, viszont őt sem szeretném elveszíteni.

Kérlek segítsetek :(



2017. nov. 21. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy használt óvszer vagy a számára. Úgy táncolsz ahogy ő fütyül...te meg táncolsz is.

Teljes elszeparáció, letiltod mindenhonnan, telszám eldob, új szám, facebook törlés, új face valami más névvel, DE MINDEZEK ELŐTT!!!!....... jól elküldöd a jó krv/\ kbaszott telibevert mocskos szőröstalpú román jeti gcinyelő cigány rézfogú anyjába.

Ja...

És még valami....

Verd a fejed a falba, vagy húzz be magadnak egyet, amiért ilyen zacskó vagy....vagy menj el pszichológushoz.

Üdv!

2017. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Amikor az ilyen idiótáknak jut nő, sok normális pasi meg egyedül van. Nice.
2017. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Varrd el valahogy a szálakat az exeddel,mert ez addig így fog működni.
2017. nov. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit gondolkozol mielőtt cselekszel, az nem árt...
2017. nov. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hát, ha neked jó érzés, hogy az exed ugráltasson, akkor hajrá. Csak ebbe nem szép dolog belekeverni egy harmadik félt is. Kiszúrás az aktuális barátnőddel szemben, hogy úgy táncolsz, ahogy az exed fütyül.
2017. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél? Normális kapcsolatot? Akkor tiltsd le az exed, ne adj neki lehetőséget arra, hogy újra felbukkanhasson az életedben.

Ha hozzá húz a szíved, akkor a jelek alapján szexkapcsolatnál, vagy kalandnál többre ne számíts, nem így állna hozzád, ha komolyan tervezne veled.

Amíg az exed után sóvárogsz, ne kezdj új kapcsolatba mással.

2017. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, hogy ennyire függsz tőle, de komolyan.


Ez olyan szánni való :)

Mit tegyél:

1. TILTSD le mindenhonnan (ne vedd fel, ha hív, usw.)

2. ne dőlj be neki

3. míg nem engedted el 100%-ig, NE kezdj mással kapcsolatot.

2017. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!