Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a barátommal 2,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal 2,5 év után (de már sokkal régebb óta ismerem), hogyan ne zuhanjak össze?

Figyelt kérdés

Kihűlt sajnos,meg voltak ellentétek, próbáltuk megoldani de nem sikerült . Viszont eddig az egyetlen olyan ember volt,akivel az életem leéltem volna. Most úgy érzem egyedül halok meg, ha eszembe jut,hogy előbb-utóbb ismerkedjek,a hideg ráz ki. Bőgök egész este kb. Hogyan rángassam ki magam ebből a depresszív hangulatból? 2 hét már eltelt azóta pedig.

23/L



2019. máj. 9. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy év a gyász időszaka. Max 2 év. Vannak fázisai, ezeken át kell esni hogy normális kapcsolatod lehessen ezután.

Had jöjjenek azok az érzések, ne gátold, éld át aztán engedd had menjenek. Ha majd nem fognak semmilyen érzést kiváltani amikor rágondolsz akkor lesz vége a folyamatnak.

A neten utána tudsz nézni: gyász vagy tárgyvesztés címszó alatt.

2019. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ő volt az, akivel leélted volna az életed, akkor a két hét ami eltelt a szakítás óta még nem idő. Jól írta az első, ez egy gyászidőszak. Én egy tizenéves éves kapcsolat végét közel 7 évig gyászoltam. De hidd el, az ember egyszer csak készen áll az új befogadására.

Adj magadnak időt, törődj magaddal, menj el sétálni, kirándulni, beszélj a barátaiddal a fájdalmadról, és szépen ki fogsz jönni ebből a rossz időszakból. Nagyon fiatal vagy még, rengeteg élmény és kapcsolat áll még előtted! Szóval hajrá! :)

2019. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kb ugyanennyi idős voltam majdnem, mikor én is így jártam 2,5 év után. Pár hónapig szenvedtem, hol jobb, hol rosszabb volt, 10 hónappal utána viszont megtaláltam a jelenlegi párom, ennek több, mint 4 éve:))) Akkoriban én is ezt éreztem, amit te, utólag meg nem is értem, mit gondoltam. A mostani kapcsolatomban huszadannyi probléma sincs még ennyi év után sem.

Slusszpoén, a 10 hónap elején bármit megtettem volna, hogy visszajöjjön hozzám. Meg is kérdezte egyszer a vége felé, amiért előtte összetettem volna a kezem, de addigra eszembe sem jutott, rájöttem, hogy tényleg nem működne. Valahol belül én is éreztem végig, hogy ez nem lenne jó már.

2019. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!