Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most szakítottunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottunk a barátommal rettentően össze vagyok törve és minden nap a könnyeimmel küszködöm. Mit tegyek valami jo tanács?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Beszélgess
2019. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki,jó az idő. Hétvégén menj bulizni. Szépítkezz..vásárolj.
2019. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Nekem az segitet hogy belemerültem a munkába, és a szórakozásba, egyszer csak azt vettem észre hogy nem hiányzik..

Tehát legyél a barátaiddal szerezz egy hobbit, kezdj el olvasni, sorozatot nézni, és amikor lehetőséged van ki mozdulni..tudom nehéz lesz,és nem egyről a kettőre fog menni, de hidd el idővel jobb lesz!!!Kitartást.

2019. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig azt mondom, hogy a kapcsolatot meg kell gyászolni, 1-2 nap esetleg 1 hét normális, amíg szomorkodsz. Csak ne merülj el benne. Gondolkodj azon, hogy mi az, amit a következő kapcsolatban máshogy csinálsz majd, hogy jobb legyen. Önismeretre ez az időszak remek. Felmérheted, hogy mire van igényed, mit változtatott pozitív, mit negatív irányba rajtad ez a kapcsolat. Majd pedig ebből tudsz építkezni.

Sírd ki magad, add ki magadból, majd pedig lépj tovább. Ne nyomd el, mert akkor sokáig fogsz gyötrődni.

Nézz filmeket, élj a hobbidnak, sportolj, kezdj valami újba.

2019. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én egyet értek a #4-es válaszolóval, de mellette ne gubózz be és ne erőltess magadra önsajnálatot. A szépítkezés nagyon jó módszer, pszichésen nagyon sokat segít.

Pl. én elmentem fodrászhoz új frizurát csináltatni, és életemben először kipróbáltam a műszempillát is. Nagyon jó érzés volt hogy mennyi pozitív visszaigazolást kaptam. Neked most jutalmaznod kell magad valamivel, de ne a tévé előtt romantikus filmet nézve egy doboz bonbonnal.

Sírd ki magad ha még úgy érzed, de mesterségesen ne hosszabbítsd meg a bánatot. Ha már úgy érzed vannak boldog pillanataid, kezdesz kicsit is jobban lenni, tereld másfelé a gondolataid és élj!

2019. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Írj;)
2019. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 id. forgó csaba válasza:
34%

mindegyik válasz csak gagyi pótcselekvés!

FIGYELJ! Ne sajnálkozz rajta, ne sírj. ne nyávogj! ne azt néztd hogy mit rontottál el és mit kellett volna másképp tenned! eddig a szívedre halgattál , most halgass az eszedre! EZ a pali valószínűleg meg sem érdemelt téged, és nem volt méltó hozzád! ha elment , csak menjen! majd jön más aki igazán felfedezi benned az értéket , a nőt , a drágakövet! ha ezt az ex nem látta nem is szeretett! akkor meg csak egy nárcisztikus öntelt csak magával törödő bunkó!

MÉLY LÉLEGZET! ÉSs adj esélyt másnak! és ezentúl ne csak aszíved irányítson, halgasd mit súg az Eszed!

2019. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Á.Zoli ***** válasza:
Sajnos nincs jó megoldás a fájdalomra, csak egyetlen dolog. Az idő! Csinálhatsz bármit, lehetsz bárkivel, nem segít, ha fáj a szíved, az fájni fog. Visszatérő hullámokban dolgozod fel a történteket. Űr keletkezett egy eddig teli helyen. A megszokott dolgok, összekuszálódtak. Hosszú folyamat, amire minden megtalálja az új helyét a fejedben és a szívedben. Napról napra könnyebb lesz, míg egyszer csak már régi emlékké válik.
2019. febr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7. Azzal ha valakinek azt mondod ne sírjon, mert szerinted nincs miért, attól még sírni fog.

Ezek a "gagyi pótcselekvések" igen is sokat segítenek ilyenkor.

2019. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Á.Zoli ***** válasza:

Persze! Kell a támogatás, ott kell állni és segíteni, meghallgatni, együtt érezni. Ezek nagyon jó dolgok!

Csak a saját tapasztalatom, hogy ezen át kell szenvednie az embernek magát, más nem segít.

Akárhányszor meghallgatnak, nem lesz könnyebb.

Csak az idő múlása gyengíti a fájdalmat.


Viszont mindig valaminek a vége, egyben egy új kezdet is.

2019. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!