Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tartanak rövid ideig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak rövid ideig a kapcsolataim? Ez manapság általános lenne?

Figyelt kérdés

Szóval szinte kivétel nélkül 1 éven belül véget érnek a kapcsolataim. A legutóbbi fél évig tartott a tavalyi évben pedig 3 kapcsolatom is volt, pedig mindegyikhez úgy álltam hozzá, hogy ő lesz az igazi, és nem kacsintgattam félre. Nincsenek nagy vitáink, szimplán csak néhány hónap után a lány közli, hogy már nem érez úgy irántam, mint eddig. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy mások is járnak így?? Mi lehet velem a probléma? Azt is "megkaptam" néhány volt barátnőmtől, hogy túl tökéletes vagyok hozzájuk és jobbat érdemlek náluk, de őszintén szólva ettől csak ideges lettem. nevetségesnek tartom ezt az indokot és abszolút nem látom reálisnak. viszont valóban érdekelnének a valós indokok, hogy tanulhassak belőle, hogy miben kell fejlődnöm.

Szerintetek hogyan lehet egy kapcsolatot tartósan fenntartani??



2019. máj. 11. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy egy jószívű, odafigyelő rendes srác vagy, aki foglalkozik a barátnője érzéseivel? Ha igen, akkor ez lesz az oka. Ahogy tapasztaltam manapság már ez is hátrány... A rosszfiúkat keresik, kitetovált, felgma, nagyképű, izmos férfiakat, akik később megcsalják őket és sírnak. Ez manapság így meg, legalábbis ezt vettem észre. Kivétel mindig is volt és lesz is
2019. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyan azzal altatjatok magatokat, hogy azert nem sikerül, mert túl jók vagytok? 😁
2019. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, de hát látod, a kérdező is olyan "extrákat" nyújt, mint hogy nem kacsintgat félre! Hát mi ez, ha nem a túlzott jóság? :D Túl jó a csajoknak... :D
2019. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A visszajelzésekből azt szűröm le, hogy túl kedves, rendes, megbízható ember vagy. A nőknek ez unalmas, nekik a rosszfiúk, a bunkó macsók kellenek.
2019. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"
2019. máj. 11. 15:15
 6/6 A kérdező kommentje:
" de őszintén szólva ettől csak ideges lettem. nevetségesnek tartom ezt az indokot és abszolút nem látom reálisnak." ment a piros pacsi
2019. máj. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!