Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után egy nőnek nagyon rövid időn belül lesz más, akkor gyorsan el is felejti már az előzőt?

Figyelt kérdés
A bnommel 3 hónapja szakítottunk. Rá 1-2 hétre már mással volt, és azóta is vele van. Előtte 3 évig voltunk együtt, és állítása szerint én voltam a nagy szerelme. Azóta nem is beszéltünk😔

2019. máj. 5. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg már akkor is megvolt a pasi, amikor dobbantott.
2019. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez már veled párhuzamosan is megvolt. Az ilyen végletes dolgokat meg nehogy készpénznek vedd egy nő szájából, még a mellékelt ábra miatt se.

32/f

2019. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem feltétlenül. Lehet, csak így akar tovább lépni, mert egyedül nagyon szenvedne.
2019. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem érzett irántad valójában annyira mély szerelmet, vagy így akar túllépni rajtad. Mindegyik esetben muszáj lesz elengedned, a saját érdekedben.
2019. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fruzs33 ***** válasza:
76%
Sokan vannak kapcsolatfüggők,akik belemenekülnek egy másik kapcsolatba felejtés gyanánt.Én is sokszor ezt tettem,viszont ma már tudom,hogy nem volt jó megoldás.
2019. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy már régóta nem kötődik hozzád, vagy csak egy pótlékot akart, és talált.
2019. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem is volt meg neki az új srác szakítás előtt, tuti, hogy ismerte, beszéltek, találkoztak stb. Rajtad már a szakítás előtt sokkal túl volt, csak kényelmes volt neki így.

Szerintem a tipikus esete amikor az első nagy szerelem korán jön és el nem tudja képzelni az életet egyedül, nem mer szakítani, csak akkor amikor már megvan az új pasi. Valószínűleg kimondatlanul ott volt a levegőben, hogy csak a hivatalos szakításra vártak, hogy lépjenek egymás felé (ha nem tették már korábban)

2019. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy megvolt már a srác, az sem, hogy téged nem szeretett, de a szakítás akkor következik be, mikor már elmúltak az érzelmek, vagy valami nagyon nem működött. Nekem 7 éves kapcsolat után nagyon hamar lett új párom. Nem kerestem senkit, egyszerűen jött egy olyan ember az életemben, akivel folyton együtt akartam lenni. És sokkal jobb volt, mint az előző kapcsolat végén a vergődés. 9 éve vagyok együtt ezzel az férfivel, tehát nem pótlék volt.
2019. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettőtök közül ki kezdeményezte a szakítást?
2019. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én.
2019. máj. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!