Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

3 hónapja szakítottam a barátnőmmel mert már állandóan mindenen IS veszekedtünk, viszont újabban úgy érzem, hogy hiba volt. Lehet, hogy csak az egyedüllét miatt vagy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tömören fentebb olvasható, tipikus szakítási sztori, viszont most, hogy eltelt több idő mintha átértékelném a dolgokat és azok amik miatt akkor szakítottunk most nem is tűnik akkor dolognak. Én mondtam ki, hogy vége és azonnal megszakítottam minden kapcsolatot vele, nem a legfelnőttebb döntéseim közé tartozott de így tartottam a legkönnyebbnek a lezárást. Mostanában össze-összefutunk az edzőteremben és a barátok is mesélik, hogy látták itt-ott. Teljesen össze vagyok zavarodva, nem értem saját magam mikor én akartam, hogy legyen vége. Azóta próbáltam randizni de nem éreztem senkinél semmit. Van, hogy nem alszok napokig mostanában. Felnőtt létemre teljesen tanácstalan vagyok. 2.5 évet voltunk együtt.


26/F



2019. máj. 18. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Biztos hogy nem szereted. Ha szeretnéd, nem hagytad volna el, hanem megoldásokat kerestél volna a problémákra.
2019. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Hat pedig... En is ugyanilyen helyzetben vagyok most. Hasonló okokkal szakítottam, viszont az volt bennem, hogy biztos találok jobbat. Biztos találok olyat, aki kevesebbet veszekszik. Tehát biztos zöldebb a fű a szomszédban... Aha.. Ja nem. Én 25 éves vagyok, nincsenek nagy igényeim, de életem legnagyobb hibája volt őt elhagyni. Azért éreztem, hogy a konfliktusok miatt kiszeretek belőle, mert ezt akartam érezni. Mert nem akartam tenni semmit, hogy segítsem a kapcsolatunkat. Kérdező, ha hiszed ha nem, sokszor mi járulunk hozzá, hogy veszekedjenek velünk. Valamiért frusztráltnak érzi magát a nő, és sokszor még egyértelmű segítséget is kér! De mi (legalábbis én, de több ilyen sztorit hallottam) tehernek érezzük, hogy együtt túljussunk a mély ponton, és inkább lelépünk. Az en szakításom óta 1 év telt el, és ilyen távlatból mondhatom, hogy márpedig mindenki problémás valamilyen téren. Ami pedig a mai kínálatot illeti... Hát feladni azt a nőt, aki egyébként egy álom volt, de a végefelé sok konfliktust generált, nos hatalmas hiba volt. Azóta ő még csak jobban néz ki, magabiztosabb, beindult a karrierje, jól megy neki az egyetem, és engem már elengedett. Ez van.
2019. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Jó döntés volt elhagyni, de ne emeazd magad hogy nem találsz mást. Ugyanis jobb ha nincs senkid mintha egy rossz kapcsolatban vagy. Talán majd rád talál egyszer az igazi, akivel passzoltok is, de nem keresd görcsösen, a saját érdekedben.
2019. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végül mi lett a love story vége ?

Mert én is hasonló helyzetben vagyok.

2022. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!