Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ír szinte minden nap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír szinte minden nap?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy több mint féléves kapcsolatom egy munkatársammal. Úgy éreztem, hogy a srác elhanyagolt, keveset találkoztunk ami sokszor nem is igazán volt indokolt, amikor találkoztunk akkor is mindig záros időn belül lépnie kellett ilyen olyan indokokra hivatkozással. Valamiért sosem éreztem azt, hogy igazán akarná ezt az egész kapcsolatot, bár állítása szerint igen. Amikor beszéltünk a kapcsolatunkról legtöbbször vagy kb semmit nem reagált az én álláspontomra, vagy azt mondta amit hallani szerettem volna, aminek ugyan pillanatnyilag örültem, de aztán látnom kellett, hogy a tettek nem sűrűn követték az elmondottakat... végül aztán nem hagyott más lehetőséget, olyan szinten ezt éreztette velem, hogy nem számítok neki, hogy megoldhatatlannak láttam a helyzetet és szakítottam. Elmondta utana nekem, hogy fontos voltam neki es szamitott az együtt töltött idő, de mégsem tett semmit azért, hogy megmentsük a kapcsolatunkat, bár én adtam jelét annak hogy hajlandó lennék rá, de ahhoz bizony változtatni kell mindkettőnknek. Igaz megbeszéltük, hogy nem haragban válunk el, de én ezt arra értettem, hogyha a munkahelyen egymásbabotlunk akkor nem kerülgetjük kínosan egymást. A szakításunk óta a munkahelyen nem igazán beszélünk egymással, volt hogy kezdeményeztem, hogy oldjam a feszültséget, de nem lett belőle rendszer, megmaradtunk köszönés szintjén. Emellett viszont majdnem minden nap ír nekem facebookon ilyen olyan indokkal, így vagy úgy de pár mondatot beszélünk. Szinte mindig ő kezdeményezi, és az elején kérdez ezt azt,amire én kedvesen válaszolok is de aztán mindig hagyja behalni a beszélgetést. Mély beszélgetés nem lesz belőle, találkozóhoz nem vezet, a munkahelyi feszült hangolatot nem igazán oldja közöttünk így nem igazán értem mi értelme...


Azért próbálok rájönni, mert én őszintén szólva mindezek ellenére ahogy viselkedett a kapcsolatunkban, még mindig szeretem... kicsit talán reménykedek, hogy gondolkodott és szeretné megpróbálni. De látom már hogy nem valószínű...


Szerintetek mi lehet az oka, hogy szinte minden nap ír?



2019. máj. 20. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Minkatársaddal jártál és keveset találkoztatok... tudod hogy kit etessél!
2019. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem magát a kapcsolatot akarta -mivel nem is tett érte- csak jó volt, amit abban kapott. Ha érted... Nyilván nem akar bunkó lenni, mert akkor már nem lenne esély rá.
2019. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!